صنعت کار » قدردانی وزیر نیرو از وزارت ارتباطات برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف

قدردانی وزیر نیرو از وزارت ارتباطات برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف

وزیر نیرو برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر کرد و تصمیم آذری جهرمی را برای افزایش مشارکت واحدهای تولیدکننده برق و توسعه اقدامات مربوط به بهینه سازی مصرف را ستود.

به گزارش”صنعت کار”، رضا اردکانیان وزیر نیرو در نامه ای از اقدامات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای صرفه جویی و تولید برق در ساعات اوج مصرف تقدیر و تشکر کرد.

در نامه وزیر نیرو آمده است: امید است با توسعه و استمرار این اقدامات و نهادینه سازی فرهنگ صحیح مصرف انرژی به ویژه در دوره زمانی غیراوج مصرف توسط دستگاه های اجرایی، بهبود رفتار عمومی به عنوان یک نتیجه ارزشمند بروز کند.
اردکانیان همچنین در این نامه عزم و تصمیم وزارت ارتباطات را در افزایش مشارکت واحدهای تولیدکننده برق و توسعه اقدامات مربوط به بهینه سازی مصرف را برای تابستان سال آینده ستود.
اضافه می شود که وزارت ارتباطات در ماه های گذشته ضمن ابلاغ دستورالعمل صرفه‌جویی مصرف برق به همه واحدهای تابعه و نظارت و کنترل بر اجرای این دستورالعمل، با اجرای طرح ابتکاری استفاده از ظرفیت ژنراتور های اضطراری در ساعات اوج مصرف، با تولید برق کمک تاثیر گذاری به پایداری برق شبکه انجام داد.
منبع:مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات