صنعت کار » فریاد زدیم اما خبری از گشایش تولید نیست

فریاد زدیم اما خبری از گشایش تولید نیست

رئیس خانه صنعت معدن ایران با اعلام اینکه در جلسه شورای اشتغال که با حضور رئیس جمهور بود فریاد زدم و خواستار بهبود اوضاع برای تولیدکنندگان شدم، گفت: قیمت‌ها هر روز در حال تغییر است در این شرایط چطور می توان تولید کرد.

به گزارش صنعت کار، رئیس خانه صنعت معدن ایران  با بیان این که در حال حاضر واحدهای تولیدی و توزیعی در بلاتکلیفی قرار دارند، اظهار کرد: بدهی سیستم بانکی از تولیدکنندگان هر روز سنگین تر می‌شود علاوه براین معوقات سایر دستگاه‌ها از جمله تأمین اجتماعی و سازمان مالیات امکان فعالیت را از واحدهای تولیدی گرفته است.

رئیس خانه صنعت معدن ایران با بیان اینکه تأمین اجتماعی به خاطر بدهی کارفرمایان حاضر به تمدید دفترچه‌های کارگران نیست، افزود: امروز مواد اولیه تولید بالاتر از رقم قراردادهای تولیدکنندگان است به نحوی که اکثر قراردادهای تولیدی در بلاتکلیفی قرار دارند.

وی تصریح کرد: قیمت‌ها هر روز در حال تغییر و در این شرایط این تولیدکنندگان هستند باید صبوری کرده و چشم انتظار ثابت بازار باشند.

سهل آبادی با اعلام اینکه در جلسه شورای اشتغال که با حضور رئیس جمهور برگزار شده بود فریاد زدم و خواستار بهبود اوضاع برای تولیدکنندگان شدم، گفت: متأسفانه مدام از پیگیری مشکلات تولیدکنندگان صحبت می شود اما در عمل خبری از گشایش در کارها نیست.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات