صنعت کار » عرضه پوشک بچه هم اجازه سران سه قوه می‌خواهد؟!

عرضه پوشک بچه هم اجازه سران سه قوه می‌خواهد؟!

معاون وزیر صنعت و مسئول تنظیم بازار کشور در اظهار نظر عجیب دیگری گفته است که برای توزیع کالاهای احتکار شده از جمله پوشک باید از سران سه قوه ابتدا اجازه بگیرد.

به گزارش صنعت کار، بله تعجب نکنید این بخشی از صحبت های مسئول آن رئیس دولتی است که گفته بود،” آن چنان رونق اقتصادی ایجاد میکنیم که مردم به این یارانه ۴۵ هزار تومانی نیازی نداشته باشند.”

آن معاون وزیر صنعتی که در ۲ تیر ماه سال جاری در واکنش به این سؤال “مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید؟” گفت: «رسانه‌ها این‌قدر چرت‌وپرت نگویند تا ما حرف‌مان را بزنیم».

آن مسئولی که در پاسخ به سوال خبرنگارانی که قصد پیشگیری از این شرایط و گرانی بیشتر و افسار گسیخته را داشتند، گفته بود: «من به نباید به شما جواب بدهم» و آنها را نماینده مردم ندانسته بود و صرفا یک خبرنگار خطاب کرده بود و پاسخگوی مطالبات مردمی نشد.

آن مسئولی، که وزیر صنعت، معدن و تجارت در در ابلاغی تمام اختیارات خود را در کارگروه تنظیم بازار به او واگذار کرد اما در روزهای اخیر به عنوان مسئول تنظیم بازار کشور، شانه خالی میکند و برای حل مشکلات مردم آسمان و ریسمان می بافد و حاضر به پاسخگویی به رسانه ها نیست، و در مراسم اخیر رو نمایی از سامانه جامع تجارت (درحضور وزیر صنعت) نیز که بعد از مدت‌ها برای پاسخگویی در حلقه خبرنگاران قرار گرفت (گیر افتاد) این بار نیز اظهارات عجیبی بر زبان آورد.

حسین یونس سینکی درباره اینکه چرا کالاهای احتکاری را در بازار توزیع نمی کنید گفت: تصمیم‌گیری در مورد کالاهای احتکار شده و شیوه توزیع آن نیازمند هماهنگی گسترده‌ای است و از سران ۳ قوه برای توزیع آن درخواست کرده‌ایم.

این روش مواجهه و فرار به جلو برای عدم مقابله با مشکلات و سوء مدیریتها، در سطوح دیگری از دولت نیز دیده می شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات