صنعت کار » وزیر صمت باز هم به مجلس نرفت/ پیشنهاد جدید دل شریعتمداری را قرص کرد؟

وزیر صمت باز هم به مجلس نرفت/ پیشنهاد جدید دل شریعتمداری را قرص کرد؟

برخلاف آنچه تصور می شد، وزیر صنعت معدن و تجارت در آخرین مهلتش برای حضور در مجلس جهت رسیدگی به استیضاحش، بازهم در مجلس حاضر نشد. حال این پرسش مطرح است که آیا پیشنهاد وزارت کار به شریعتمداری دل او را به ماندن در کابینه قرص کرده است؟

به گزارش صنعت کار، برخلاف آنچه تصور می شد، وزیر صنعت معدن و تجارت در آخرین مهلتش برای حضور در مجلس جهت رسیدگی به استیضاحش، بازهم در مجلس حاضر نشد. حال این پرسش مطرح است که آیا پیشنهاد وزارت کار به شریعتمداری دل او را به ماندن در کابینه قرص کرده است؟

آنگونه که روز گذشته سعید باستانی- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به اعلام کرد که وزیر صمت در جلسه ۷ صبح رسیدگی به استیضاحش حضور می یابد؛ تصور می شد قطعا صبح امروز وزیر صمت در جلسه رسیدگی به استیضاحش به بهارستان رود. اما از ساعت ۷ تا ۹ صبح خبری از سکاندار صنعت نشد.

حالا مجلسی ها می گویند که گزارش استیضاح شریعتمداری به هیات رییسه مجلس تقدیم شده است.

از سویی دیگر، برخی نمایندگان مجلس موضوع پیشنهاد وزات کار به وزیر صمت را بیان می کنند و می گویند که اگر این پیشنهاد طی دو روز آینده مطرح و معرفی او از سوی رییس جمهوری تایید شود، دیگر موضوع استیضاح منتفی خواهد بود.

حال باید منتظر ماند و دید تا رییس جمهوری چه تصمیم هایی برای تغیراتش در کابینه دوازدهم گرفته است؟

شب گذشته زمزمه هایی مبنی بر گزینه پیشنهادی وزیر جدید صمت به گوش رسید که طبق خبرهای رسیده گویا گزینه جدید از مسیر وزارت امور خارجه به وزارت صنعت خواهد رسید.

منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات