صنعت کار » شرکت “سفیران دوراندیش آفتاب” در ساختمان دادمان چه می کند؟

شرکت “سفیران دوراندیش آفتاب” در ساختمان دادمان چه می کند؟

مطابق آگهی تاسیس منتشر شده از سوی روزنامه رسمی، تیرماه ۹۴ شرکت تعاونی سفیران دوراندیش آفتاب به ریاست هیئت مدیره محمد ملاحسینی در ساختمان دادمان تاسیس شده است. حال این سئوال مطرح می شود که این شرکت در ساختمان وزارت راه و شهرسازی چه می کند.

به گزارش صنعت کار، بر اساس آگهی روزنامه رسمی مورخ ۱۳۹۴/۴/۲۲  «تاسیس شرکت تعاونی سفیران دوراندیش آفتاب در تاریخ ۳۰/۰۳/۱۳۹۴ به شماره ثبت ۴۷۴۲۴۱ به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۰۲۰۴۲۸ ثبت و امضا ذیل دفاتر تکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عمومی آگهی می گردد.

موضوع شرکت: طراحی وب سایت و امور مربوط به رایانه و فضای مجازی بقیه طبق ماده ۳ اساسنامه مدت شرکت: از تاریخ ثبت به مدت نامحدود مرکز اصلی شرکت: تهران میدان آرژانتین بلوار آفریقا اراضی عباس آباد ساختمان شهید دادمان کد پستی ۱۵۱۹۷۱۱۳۱۱۱ سرمایه شرکت: مبلغ ۲۱۰۰۰۰۰۰ ریال منقسم به ۲۱ سهم ۱۰۰۰۰۰۰ ریالی که تعداد ۲۱ سهم آن با نام و ۰ سهم آن بی نام می باشد که مبلغ ۷۰۰۰۰۰۰ ریال توسط موسسین طی گواهی …. نزد بانک توسعه تعاون شعبه مستقل مرکزی پرداخت گردیده است.

اولین مدیران شرکت: آقای محمد ملاحسینی به شماره ملی ۰۰۵۲۳۶۹۳۷۴ به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، آقای رضا خنکدار طارسی به شماره ملی ۲۱۶۰۷۱۶۴۷۲ به سمت نایب رئیس هیئت مدیره، آقای محسن احمدی به شماره ملی ۲۵۹۰۴۰۵۶۳۴ به سمت عضو اصلی و منشی هیئت مدیره، خانم المیرا صابر نعیمی به شماره ملی ۲۵۹۵۹۶۴۷۸۱ به سمت عضو هیئت مدیره (عضو علی البدل)، خانم مریم الکائی بهجت آباد به شماره ملی ۴۸۳۹۴۳۸۰۲۱ به سمت عضو هیئت مدیره (عضو علی البدل) انتخاب گردیدند. …»

سه سال و چند ماه از تاسیس این شرکت می گذرد و فرد نزدیک به آخوندی همچنان همه کاره این شرکت است. حال این سئوال مطرح می شود که شرکت “سفیران دوراندیش آفتاب” در ساختمان دادمان (ساختمان وزارت راه و شهرسازی) چه می کند. و این که این شرکت چه ارتباطی با  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دارد؟

وزیر راه و شهرسازی که طبق پیش بینی های صورت گرفته به واسطه جدی بودن طرح استیضاح بر سفرهای استانی خود افزوده باید نسبت به شفاف سازی در خصوص “سفیران دوراندیش آفتاب” اقدام کند.  ملت باید بدانند شرکت مذکور با چه هدفی در دل ساختمان تحت مدیریت آخوندی تاسیس شده است.

تسنیم آمادگی انتشار توضیحات وزارت راه و شهرسازی در رابطه با “سفیران دوراندیش آفتاب” را دارد.

گفته می شود یکی از نهادهای نظارتی به ثبت شرکت در ساختمان مرکزی وزارت راه و شهرسازی ایراد گرفته و پایگاه خبری وزیر راه و شهرسازی به همین منظور به دنبال تغییر آدرس شرکت ثبت شده هستند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات