صنعت کار » شاخص بورس ۵۹۶ واحد افت کرد

شاخص بورس ۵۹۶ واحد افت کرد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۵۹۶ واحد افت کرد.

به گزارش صنعت کار، در جریان داد و ستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۲۷۸۰ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ ارزش ۱۰۲۸ میلیارد تومان در ۶۷ هزار نوبت مورد داد و ستد قرار گرفت.

شاخص بورس با افت ۵۹۶ واحدی در ارتفاع ۹۸ هزار و ۲۲۱ واحد قرار گرفت. این در حالی است که دیروز شاخص بورس در اولین ساعات معاملات با رشد همراه شد و از کانال ۹۹ هزار واحد برای اولین بار عبور کرده بود.

بیشترین تأثیر منفی بر حرکت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل نمادهای معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی جم و پتروشیمی خارک با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز منفی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۹۰واحد، کل (هموزن) ۱۰۴واحد، قیمت (هموزن) ۷۹واحد، آزاد شناور ۹۷۸واحد و بازار اول ۶۷۴ واحد افت و شاخص بازار دوم ۵۰ واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۴۱۷ میلیون ورقه به‌ارزش ۵۴۴ میلیارد تومان در ۴۸هزار نوبت، آیفکس ۰٫۴ واحد رشدکرد و در ارتفاع ۱۰۸۳واحد قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات