صنعت کار » توزیع لاستیک به نرخ دولتی برای 80 هزار تاکسی در تهران

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی خبر داد؛

توزیع لاستیک به نرخ دولتی برای ۸۰ هزار تاکسی در تهران

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی از توزیع لاستیک به نرخ دولتی برای 80 هزار تاکسی در تهران خبر داد.
به گزارش صنعت کار، علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی گفت: متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی و دریافت نوبت می توانند لاستیک ها را در سه مرکز واقع در محدوده غرب و شرق تهران دریافت کنند.
وی با اشاره به نوسانات قیمت ارز و بالارفتن قیمت تمام شده تجهیزات خودروها اظهار کرد: یکی از مسائلی که سازمان تاکسیرانی دنبال می کند، برنامه های حمایتی از تاکسیرانان است تا قیمت تمام شده خدمات را برای تاکسیرانان کاهش دهد.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی افزود: در اولین فاز از برنامه حمایتی سازمان تاکسیرانی، توزیع لاستیک با نرخ مصوب دولتی کلید خورد.
قنادان با اشاره به اینکه توزیع لاستیک ها با نرخ دولتی از طریق سایت سازمان تاکسیرانی به نشانی http://taxi.tehran.ir صورت می گیرد، عنوان کرد: متقاضیان پس از ثبت نام اینترنتی و دریافت نوبت می توانند لاستیک ها را در سه مرکز تهران واقع در محدوده غرب و شرق دریافت کنند.
به گفته وی تاکنون درخواست دریافت ۱۵ هزار حلقه لاستیک در سامانه ثبت شده و ۳ هزار حلقه لاستیک نیز توزیع شده است.
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی خاطر نشان کرد: یکی از موضوعات مهم در مورد لاستیک ها زمان تولید است که با حمایت خودروسازان لاستیک های تولید سال ۲۰۱۸ در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.
قنادان تصریح کرد: در صورت علاقه مند بودن کارخانه های قطعات، این آمادگی را داریم تا در فازهای بعدی نسبت به تامین قطعات با کیفیت از جمله لنت، دیسک، شمع و … از این تولید کنندگان اقدام کنیم.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات