صنعت کار » سرپرست سازمان صنایع کوچک مطرح کرد

سرپرست سازمان صنایع کوچک مطرح کرد

پیگیری مشکل تامین مواد اولیه صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی

به گزارش صنعت کار، سرپرست سازمان صنایع کوچک در نشست هم اندیشی با اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان تهران اظهار کرد: همه تلاش ما در این راستا است که واحد‌های تولیدی فعال باشند و چرخ تولید به صورت منظم و با تمام قدرت بچرخد.

وی با بیان اینکه سیاست وزیر صنعت نیز بر حمایت همه جانبه از تولید است، تصریح کرد: هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط با واحد‌های تولیدی مانند سازمان محیط زیست را برای حل و فصل مسائل و مشکلات فراروی واحد‌های تولیدی در دستور کار قرار خواهیم داد.

صالحی نیا همچنین به موضوع تأمین مواد اولیه واحد‌های تولیدی و صنعتی اشاره کرد و گفت: واحد‌های تولیدی مسایل و مشکلاتی را که راجع به ترخیص تجهیزات و مواد اولیه خود با گمرک دارند، به ما منعکس کنند تا در اولین فرصت مورد بررسی و حل و فصل قرار دهیم.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به برخی پیشنهادات مطرح شده در این جلسه، بیان کرد: برگزاری این گونه جلسات را به صورت مستمر برای شنیدن مهمترین مسایل و نقطه نظرات مربوط به شهرک‌های صنعتی در دستور کار داریم و در همین راستا جلسه بعدی با اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان تهران دهه اول دی ماه برگزار خواهد شد.

صالحی نیا بازدید‌هایی منظم از شهرک‌های صنعتی را از دیگر کار‌های خود دانست و افزود: با این بازدید‌ها از نزدیک با مسایل و مشکلات پیش روی واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی و مهمترین مسایل مربوط به شهرک‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

وی با تأکید بر ضرورت توجه به موضوع آموزش و ارتقای سطح علمی فعالان حوزه تولید، گفت: از راه‌اندازی و فعالیت دپارتمان‌های آموزشی در شهرک‌های صنعتی استقبال می‌کنیم.

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران هماهنگی و هم افزایی با دستگاه‌های مرتبط را برای حل و فصل مشکلات صنعتگران مثمر ثمر دانست و تصریح کرد: ارتباطات خوبی با سایر دستگاه‌ها از جمله محیط زیست و سازمان امور مالیاتی داریم و از امضای تفاهم نامه‌ها و توافق نامه‌ها با این گونه دستگاه‌ها برای کمک به حوزه تولید و اشتغال استقبال می‌کنیم.

در ادامه این جلسه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با اشاره به برخی موارد مطرح شده توسط اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی این استان، بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران به عنوان بال و یاور شرکت‌های خدماتی، هر گونه حمایت و همکاری را دریغ نمی‌کند.

شاپور قنبری همچنین تصریح کرد: این جلسات را به صورت تخصصی‌تر در درون شهرک‌های صنعتی استان برگزار می‌کنیم و نظرات ارایه شده را جمع بندی و پیگیری خواهیم کرد.

عزیزاله قربانی’معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان’ نیز تشکیل یک دبیرخانه دائمی برای ارسال نقطه نظرات فعالان این حوزه و پیگیری آن‌ها را ضروری دانست و گفت: باید از تمامی ظرفیت‌ها برای کمک به بالندگی حوزه تولید استفاده کرد.

گفتنی است در این جلسه که معاونت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی نیز حضور داشتند، اعضای هیات مدیره و مدیران عامل شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی استان تهران مهمترین مسایل و مشکلات فراروی حوزه کاری خود را ارایه دادند و راجع به این مسایل بحث و تبادل نظر شد.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات