صنعت کار » تصمیم‌گیری برای پلاسکو با مجوز سازمان میراث فرهنگی امکانپذیر است

تصمیم‌گیری برای پلاسکو با مجوز سازمان میراث فرهنگی امکانپذیر است

رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: هرگونه تصمیم در رابطه با ساختمان پلاسکو حتما باید مجوز این سازمان گرفته شود و در صورت استعلام از این سازمان نظر خود را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش صنعت کار، علی اصغر مونسان روز چهارشنبه در حاشیه جلسه دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به توجه به مجاورت زمین پلاسکو با دبیرستان ژاندارک آیا این سازمان برای ساخت ساختمان جدید پلاسکو مساعدت خواهد کرد، افزود: تاکنون در این زمینه صحبتی با این سازمان نشده است.
وی ادامه داد: ما محدودیت هایی داریم و در خصوص ارتفاع حرف هایی در تعامل با شهرداری و بنیاد مستضعفان داریم ولی تاکنون صحبتی نشده است.
ساختمان تجاری پلاسکو در خیابان جمهوری تهران در ۳۰ دی ۹۵ دچار حریق شدکه به علت آتش سوزی گسترده فرو ریخت.
مجتمع تجاری پلاسکو سال ۱۳۴۰ ساخته شد.
مونسان در پاسخ به اقدامات این سازمان برای اسکان نوروزی اظهار کرد : مطابق سال های گذشته امسال نیز مشکلی نداریم و در صورتی که کمبود فضای هتلینگ داشته باشیم، بوم گردی ها به کمک خواهند آمد و مشکل خاصی برای اسکان نیست و باید نظارت را تقویت کنیم.
رییس سازمان میراث فرهنگی درباره اقدامات این سازمان نیز گفت: کارهای خوبی برای هر استان در رابطه با برنامه های راهبردی تنظیم شده و به زودی ابلاغ خواهد شد و امیدواریم امسال بتوانیم در ایام عید توزیع یکنواخت گردشگری را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات