صنعت کار » بی‌میلی بنتلی به خودروهای برقی

بی‌میلی بنتلی به خودروهای برقی

چشم‌انداز مناسبی برای تولید خودروهای سوپرلوکس برقی از جمله بنتلی وجود ندارد؛ چراکه فناوری ساخت باتری هنوز نیاز به پیشرفت دارد.

به گزارش صنعت کار، آدریان هالمارک، مدیرعامل شرکت خودروسازی بنتلی به‌تازگی اعلام کرده که در این لحظه هنوز چشم‌انداز مناسبی برای تولید خودروهای سوپرلوکس برقی از جمله بنتلی وجود ندارد؛ چراکه فناوری ساخت باتری هنوز نیاز به پیشرفت دارد.

هالمارک گفته است که برای مشتریان سختگیر و حساس نسبت به موضوع محیط‌زیست خبر خوبی ندارد و بنتلی همچنان با روش معمول یعنی با استفاده از موتورهای حجیم احتراقی محصولات خود را تولید خواهد کرد.از دید مدیر عامل بنتلی، خودروهای مجلل و سوپرلوکس معمولا ماشین‌های بزرگ جثه و حجیم هستند در‌حالی‌که خودروهای برقی بهتر است کوچک‌تر باشند. در عین حال ظاهر خودروهای لوکس با کاپوت کشیده و بدنه حجیم برای مشتریان این گروه از خودروها جا افتاده و تغییر اندازه خودرو ممکن است منجر به عدم‌استقبال خریداران سنتی شود.هالمارک همچنین معتقد است با توجه به محدودیت‌هایی که در خودروهای تمام‌برقی در زمینه پیمایش و تامین انرژی مصرفی داخل خودرو وجود دارد این کمپانی دست کم تا سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۵ تولید خودروهای تمام برقی را آغاز نخواهد کرد.

منبع: دنیای اقتصاد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات