صنعت کار » جگوار لندروور در نمایشگاه خودرو ژنو حضور ندارد

جگوار لندروور در نمایشگاه خودرو ژنو حضور ندارد

جگوار لندرور معتقد است رونمایی‌های اختصاصی و تمرکز روی پتانسیل‌های مشتریان به مراتب تاثیر بهتری از حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی خودرو دارد

به گزارش صنعت کار، جگوار لندرور معتقد است رونمایی‌های اختصاصی و تمرکز روی پتانسیل‌های مشتریان به مراتب تاثیر بهتری از حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی خودرو دارد از این رو این خودروساز قصد دارد تا در نمایشگاه‌های خودروی ژنو شرکت نکند. این شرکت می‌گوید دلیل اصلی چنین اقدامی، کاهش هزینه‌ها از طریق صرفه‌جویی در برگزاری چنین گردهمایی‌هایی بوده است.

اکنون وضعیت کسب‌وکار در گروه جگوار لندرور به‌دلیل برخوردهای سیاسی و تعرفه‌های تجاری میان واشنگتن و پکن با مشکلاتی روبه‌رو شده است. از ابتدای سال‌جاری میلادی تا حدود ۲ ماه پیش، ‌فروش این شرکت حدود ۴ درصد تنزل پیدا کرده و به ۴۹۲ هزار و ۳۸۸ دستگاه رسید. با این حال کارشناسان بر این باورند که این آمار هنوز هم امیدوارکننده است؛ اما موضوع نگران کننده برای این خودروساز آن است که فروش این گروه تنها در بازار چین طی ماه اکتبر، ۴۹درصد افت را نشان می‌دهد. سخنگوی جگوار لندرور می‌گوید این شرکت به‌دنبال راهی برای جبران خسارت‌های وارده است.

منبع: دنیای اقتصاد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات