صنعت کار » فشار به وزیر صنعت برای تغییر مدیران خودروسازی ها

فشار به وزیر صنعت برای تغییر مدیران خودروسازی ها

با خبر شدیم در هفته های ابتدایی حضور وزیر جدید صنعت در ساختمان خیابان سمیه، فشارها برای تغییر مدیران خودروسازی های بزرگ کشور به او افزایش یافته است.
به گزارش صنعت کار، رضا رحمانی سومین وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت حسن روحانی در حالی به این وزارتخانه آمد که می دانست روزهای سختی را در پیش دارد. تضعیف صنایع و خطوط تولیدی کارخانه ها به دلیل رشد هزینه های سربار تولید از یک سو و نوسانات ارزی نیز از سوی دیگر کار را برای وزیر جدید و معاونانش سخت تر از پیش کرده بود.
در همین حال اما فشارهای سیاسی برای تغییرات مدیریتی در بخش های مختلف به خصوص خودروسازی ها از جمله موضوعاتی است که رضا رحمانی این روزها بیش از هر زمانی دیگری در معرض آن قرار گرفته است.
طبق اخبار رسیده به خبرنگار ما مشکلات موجود در زمینه تولید و همچنین فشارهای سیاسی برای تغییر مدیران خودروسازی های بزرگ کشور اکنون از جمله مهمترین معضلاتی است که وزیر جدید صنعت با آن دست و پنجه نرم می کند. ناگفته نماند انتصابات غیر کارشناسی و عموما وابسته به مسایل سیاسی همواره یکی از مشکلات مدیریتی در بدنه سازمان های دولتی کشورمان بوده که اخیرا نیز یک نمونه دیگر آن در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی وزارت صنعت را به صدر اخبار کشاند.
حال باید دید در نتیجه این فشارها شاهد تغییرات و حضور مدیران جدید در کرسی های مدیریت خودروسازی های کشورمان خواهیم بود یا مقاومت مرد شماره یک صنعت کشورمان در این مسیر ادامه خواهد داشت.
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات