صنعت کار » سلبریتی شدن یک راننده تاکسی در شبکه های اجتماعی +تصاویر

سلبریتی شدن یک راننده تاکسی در شبکه های اجتماعی +تصاویر

عشق و علاقه زیاد یک راننده تاکسی به همسرش موجب شد تا او تبدیل به یک سلبریتی در اینترنت شود.
به گزارش صنعت کار، یک راننده تاکسی که از همسر بیمار آلزایمری خود در داخل تاکسی پرستاری و مراقبت می‌کند، تبدیل به یک سلبریتی در اینترنت شده است. این راننده تاکسی که اهل شهر پکن است، مدت ۳ سال است که از همسرش در داخل خودرو و حین رانندگی مراقبت می‌کند. «شن دلی» ۶۶ ساله پس از آنکه یکی از مسافرانش از او و همسرش عکسی تهیه کرد و ماجرای زندگی آنها را در یکی از شبکه‌های اجتماعی به همراه عکس آنها به اشتراک گذاشت، تبدیل به یکی از سوژه داغ شبکه های اجتماعی در چین شد.

سلبریتی شدن یک راننده تاکسی در شبکه های اجتماعی +تصاویر

«سای هونگ یان» که یک تاجر است، در این پست که در Weibo و WeChat به صورت گسترده به اشتراک گذاشته شد، نوشته بود که این راننده تاکسی به علت اینکه مسافران پس از دیدن همسر او در صندلی تاکسی کمتر تمایل به سوار شدن ماشینش را دارند و اقدام به لغو درخواست تاکسی می‌کنند، درآمد زیادی عائدش نمی‌شود. سای در این پست به نقل از این راننده تاکسی نوشته بود: «این زن همسر من است و با توجه به مشکلی که دارد، من مجبورم از او در داخل تاکسی مراقبت کنم.»

سلبریتی شدن یک راننده تاکسی در شبکه های اجتماعی +تصاویر

«گئوآ جیا»، همکار «شن» که در شرکت «تاکسی بیفانگ» کار می‌کند، گفت که شن پس از محرز شدن بیماری آلزایمر همسرش قصد دست کشیدن از این شغل را داشت اما بعد تصمیم گرفت از او در ماشینش مراقبت کند. بنابراین او هر روز در حالی که همسرش در کنارش در تاکسی نشسته، اقدام به رانندگی و حمل‌ونقل مسافران می‌کند.

بنا بر گفته جیا شدت بیماری زن همکارش به حدی زیاد است که گاهی او قادر به شناختن دختر و نوه‌هایش نیست.

منبع:YJC

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات