صنعت کار » بازار تایر به ثبات رسیده است/ افزایش 30 درصدی قیمت روغن موتور در بازار

رییس اتحادیه فروشندگان تایر، روغن و فیلتر مطرح کرد؛

بازار تایر به ثبات رسیده است/ افزایش ۳۰ درصدی قیمت روغن موتور در بازار

رییس اتحادیه فروشندگان تایر، روغن، فیلتر، پنچرگیران و فیلترسازان گفت: با افزایش قیمت تایر در کارخانه بازار تایر به ثبات رسیده است و فعلا در این بازار مشکلی وجود ندارد.
به گزارش صنعت کار، داوود سعادتی نژاد رئیس اتحادیه فروشندگان تایر، روغن، فیلتر، پنچرگیران و فیلترسازان اظهار کرد: بازار تایر وضعیت مناسبی پیدا کرده است.اکنون قیمت بازار با قیمت دولتی ۳۰ تومان اختلاف دارد. افزایش قیمت ها  در کارخانه سبب شده تا محصولات خود را به بازار عرضه کنند و توزیع تایر در بازار سبب شده تا در بازار این محصول کاهش قیمت داشته باشد و اکنون در بازار تقاضا هم نیز کاهش یافته است.

او نیز درباره بازار روغن موتور بیان کرد: اخیرا قیمت روغن موتور نیز در بازار افزایش یافته بود که با هماهنگی هایی که با کارخانه ها شده مقرر شده توزیع محصولات خود به بازار را شروع کنند. علت عرضه نشدن محصولات این شرکت ها به بازار پایین بودن قیمت آن ها است و عدم عرضه محصولات سبب افزایش قیمت روغن در بازار است. در بازار قیمت روغن به علت نبود عرضه ۲۵ الی ۳۰ درصد با افزایش قیمت رو به رو شده است.

سعادتی نژاد در مورد بازار فیلتر خودرو نیز بیان کرد: تولید فیلتر خودرو به علت افزایش قیمت مواد اولیه کاهش یافته است.اکنون فیلتر خودروها در بازار با افزایش قیمت مواجه نشده است اما اگر روند کاهش تولید همچنان ادامه پیدا کند قیمت آن نیز افرایش پیدا خواهد کرد.

او ادامه می دهد: تابه امروز تولید داخل کفاف بازار را می داد و بازار لنگ فیلترهای وارداتی نبوده است اما اگر کاغذ و مواد اولیه تولید فیلتر وارد شود تولید آن افزایش خواهد یافت و نیاز بازار را نیز تامین می کند و در این زمینه به مشکل برنخواهیم خورد.

منبع: خودروکار
انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات