صنعت کار » تشکیل کمیته سه جانبه برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو

نایب رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس خبر داد:

تشکیل کمیته سه جانبه برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از تشکیل کمیته سه جانبه‌ای متشکل از نماینده سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، شاکیان و نیز خودروسازان برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو درکشور خبر داد.
به گزارش صنعت کار، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: در جلسه امروز که با حضور اعضای دائم کمیسیون برگزار شد موضوع افزایش قیمت خودرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: نظر اعضای کمیسیون اصل ۹۰ در این جلسه بر این بود که هیچ دلیل کارشناسی و منطقی برای افزایش قیمت خودرو به شکلی که ما امروز در کشور شاهد آن هستیم، وجود ندارد. تأمین قطعات توسط خودروسازان پیش از افزایش قیمت دلار انجام شده و قطعات با قیمت‌های قبلی خریداری شده است.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار داشت: در نهایت بنا شد تا کمیته‌ای متشکل از نماینده سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، شاکیان و خودروسازان موضوع افزایش قیمت خودرو را مورد بررسی قرار دهند و به جمع‌بندی در این باره برسند.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: چنانچه این کمیته در بررسی‌های خود به جمع‌بندی نرسد کمیسیون اصل ۹۰ به صورت جدی‌تر به موضوع افزایش قیمت خودرو ورود پیدا خواهد کرد و در صورتی که پیگیری‌ها توسط کمیسیون هم نتیجه‌ای نداشته باشد پرونده برای بررسی بیشتر به قوه قضاییه ارسال خواهد شد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات