صنعت کار » طرح تُن کیلومتر در تمامی استان‌ها اجرا می‌شود/ پیگیر مشکل لاستیک کامیونداران هستیم

معاون وزیر راه وشهرسازی مطرح کرد:

طرح تُن کیلومتر در تمامی استان‌ها اجرا می‌شود/ پیگیر مشکل لاستیک کامیونداران هستیم

معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به پیگیری برای حل مشکل لاستیک کامیونداران گفت: طرح تن کیلومتر در تمامی استان‌ها اجرا می‌شود.

به گزارش صنعت کار، عبدالهاشم حسن‌نیا، در خصوص شرایط کامیون داران بیان کرد: طی چند ماه گذشته با اقدامات و پیگیری‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی مشکل کمبود لاستیک کامیون‌ها تاحدودی برطرف شده است.

وی در ادامه در توضیح شرایط اجرای طرح تن کیلومتر برای کامیونداران افزود: هم اکنون طرح کرایه بر اساس تُن کیلومتر در تمامی استان‌های کشور در حال اجراست و تا حدودی مشکلات کرایه جابجایی بار‌ها در برخی از استان‌ها برطرف شده است.

معاون وزیر راه وشهرسازی تصریح کرد: نمی‌توانیم بگوییم که طرح تُن کیلومتر صددرصد باعث برطرف شدن مشکل کرایه کامیون‌ها شده است، اما تا حدودی باعث حذف سوداگران و دلالان فعال در این حوزه شده است.

حسن نیا عنوان کرد: هم‌اکنون جابجایی کالا در تمامی جاده‌های کشور در حال انجام است و هیچ مشکلی در این باره وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد:اجرای هر دستورالعملی باعث می‌شود که برخی افراد سود ببرند و برخی متضرر شوند. با اجرای طرح تُن کیلومتر برخی از صاحبان کالا و بار متضرر شده‌اند که همین موضوع باعث ایجاد موانعی بر سر راه اجرای این طرح شده است.

تن بر کیلومتر عبارت است از کرایه حمل یک تن کالا در یک کیلومتر‌، تن بر کیلومتر در واقع یک نظام نرم‌افزاری و هوشمند در نرخ‌گذاری حمل است‌.

منبع: خودروکار

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات