صنعت کار » اتمام بازسازی دو دستگاه از واگن‌های پلور سبز رجا

اتمام بازسازی دو دستگاه از واگن‌های پلور سبز رجا

در راستای نوسازی ناوگان و افزایش ایمنی و سطح رضایت مسافران، عملیات بازسازی و بهینه‌سازی دو دستگاه از واگن‌های پلور سبز رجا پایان یافته و در مرحله سیر قرار گرفت.
به گزارش صنعت کار، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل رجا، در راستای نوسازی ناوگان و افزایش ایمنی و سطح رضایت مسافران، عملیات بازسازی و بهینه‌سازی دو دستگاه از واگن‌های پلور سبز رجا پایان یافته و در مرحله سیر قرار گرفت.
پروژه بازسازی و بهینه سازی ۳۰ دستگاه از واگن‌های پلوسبز رجا با هدف افزایش ایمنی و سطح رضایت مسافران، در بهمن ماه سال جاری آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی انجام شده مقرر است نسبت به بهینه سازی تعداد ۴ دستگاه واگن در سال ۱۳۹۷ و ۲۶ دستگاه واگن در سال ۱۳۹۸ اقدام شود.
در همین راستا، تاکنون بازسازی و بهینه‌سازی ۲ دستگاه از این واگن‌ها انجام شده و طبق برنامه‌ریزی بهینه‌سازی ۲ دستگاه دیگر تا پایان سال انجام می‌شود و در مجموع ۴ دستگاه واگن پلور سبز بهینه‌سازی شده به ناوگان شرکت اضافه خواهد شد.
از شاخص‌ها و اهداف عملیات بهینه‌سازی این واگن‌ها می‌توان به ارتقای زیباسازی بصری واگن‌ها با انجام رنگ‌آمیزی کامل، افزایش رفاه مسافران با نصب سیستم احضار مهماندار از کوپه، زیرسازی و تعویض کامل کفپوش‌های سالن، افزایش ایمنی و رفاه مسافران با احیای مکانیزم الکتروپنوماتیک در‌های ورودی و سرکلگی، نوسازی مبل و تخت‌های کوپه‌ها با تعویض کلیه لاتکس‌ها و رویه‌کوبی با پارچه با کیفیت و زیبا، نوسازی و بروز رسانی سیستم تصویری و تغییر سیستم AV به RF، بازسازی و نوسازی سرویس‌های بهداشتی و تعویض کلی شیرآلات، نوسازی سیستم روشنایی، نوسازی نیم کوپه مهمانداران و تعویض کلیه کابینت‌ها، یخچال، سینک، شیرآلات و نوسازی تجهیزات داخلی کوپه بویژه شیشه‌ها، دریچه‌ها، رخت‌آویز، نگهدارنده کتیبه‌ها، سقف سرکلگی و … اشاره کرد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات