صنعت کار » سرمایه تجارت‌نو به ۱۵۷ میلیارد تومان افزایش یافت

با حضوربیش از۹۶ درصدسهامداران؛

سرمایه تجارت‌نو به ۱۵۷ میلیارد تومان افزایش یافت

مجمع عمومی فوق العاده بیمه تجارت‌نو امروز ۲۰ اسفند، به منظورافزایش سرمایه و تغییر اساسنامه شرکت با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، نمایندگان سهامداران عمده و سهامداران خرد برگزارشد.

به گزارش صنعت کار، دراین مجمع افزایش سرمایه شرکت بیمه تجارت‌نو‌ از ۱۲۵ به ۱۵۷ میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران درحضورنماینده سازمان بورس، نماینده بیمه مرکزی، حسابرس شرکت و بیش از۹۶ درصد سهامداران مورد بررسی قرار گرفت که پس از تبادل نظر با اکثریت آرا به تصویب رسید.

تایید یک تغییر

در ادامه جلسه تغییر اساسنامه شرکت براساس نمونه مورد تأیید بیمه مرکزی و سازمان بورس به شور گذاشته شد که حاضران با اعلام موافقت خود بند دوم دستور جلسه مجمع را نیزبه تصویب رساندند. بنابر این گزارش طبق اساسنامه جدید اعضای هیئت مدیره از این پس تنها از بین اشخاص حقیقی انتخاب می شوند. تغییرمهم دیگرآنکه دراداره امور مربوط به شرکت‌ها علاوه برهیئت مدیره، هیئت عامل نیز نقش خواهند داشت.

اکران دستاوردها

در مجمع فوق دستاوردهای چند ماهه اخیر شرکت به صورت موشن گرافی نمایش داده شد که به افزایش تعداد قراردادهای منعقد شده با بیمه گذاران بزرگ، رشدآمار کمی وکیفی نیروی انسانی متخصص، افزایش صدور انواع بیمه نامه و غیره اشاره داشت. پس از آن رئیس مجمع با توجه به موفقیت های به دست آمده در مدیریت جدید، اظهارامیدواری‌ کرد درنتیجه گسترش و استمرار دستاوردهای حاصل شده، سال آینده بیمه تجارت‌نو ستاره شرکت های بیمه‌ای شود.

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات