صنعت کار » اکثر خودرو‌های فروش فوری سایپا تحویل مشتریان شد

سرپرست معاونت بازاریابی و فروش سایپا مطرح کرد:

اکثر خودرو‌های فروش فوری سایپا تحویل مشتریان شد

سرپرست معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: اکثر خودرو‌های ثبت نام شده در طرح فروش فوری به متقاضیان واگذار شده و تحویل خودروی مابقی افرادی که در انتهای سال ثبت نام کردند نیز در حال انجام است.

به گزارش صنعت کار، با توجه به تلاطم به وجود آمده در بازار خودرو طی سال گذشته که موجب افزایش شدید قیمت خودرو در بازار شده بود، طی توافقات صورت گرفته ما بین خودروسازان و سازمان حمایت مقرر شد تا برای کاهش التهاب بازار فروش فوری خودرو در دستور کار قرار گیرد.

بر این اساس خودروسازان مجاز به فروش ۲۰ درصد از محصولات خود به صورت فوری شدند و در هفته‌های پایانی سال گذشته این کار از سوی خودروسازان صورت گرفت.

در همین باره حسین کاظمی طرقی سرپرست معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا درباره آخرین وضعیت تحویل خودرو‌های فروش فوری اظهار کرد: از ابتدای اسفند ماه، خودروسازی سایپا ۲۰ درصد ظرفیت تولید خود را به فروش فوری اختصاص داد که این ۲۰ درصد شامل تولید روزانه بود.

سرپرست معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا افزود: در اسفندماه گذشته میانگین تولید روزانه سایپا ۲۱۰۰ دستگاه بود که ۲۰ درصد آن با مجوز سازمان حمایت در طرح فروش فوری گرفت.

وی گفت: بر این اساس اکثر خودرو‌های ثبت نام شده در این طرح به متقاضیان واگذار شده و تحویل خودروی مابقی افرادی که در انتهای سال ثبت نام کردند نیز در حال انجام است.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات