صنعت کار » حال عمومی بیمه دی خوب است

مدیرعامل بیمه دی مطرح کرد:

حال عمومی بیمه دی خوب است

مهندس محمدرضا کشاورز در دیدار نوروزی خود با اصحاب رسانه وضعيت عمومی شركت بيمه دی را مطلوب توصيف ارزیابی كرد و گفت: حال عمومی این شرکت خوب است.

به گزارش صنعت کار، مدیرعامل بیمه دی در اين نشست با اشاره به قرارداد بيمه تكميلی بنياد شهيد و امور ايثارگران (طرح جبران) اظهار کرد: با حمايت‌های مديران ارشد بنياد شهيد تا كنون روند اجرای قرارداد به خوبی طی شده است و با توجه به نظر سنجی‌های انجام شده توانسته ايم رضايت نسبی قشر معزز خانواده شهدا و ايثارگران را كسب نماييم.
کشاورز افزود:باپرتفوی بنیاد شهید،شرکت بیمه دی به رتبه دوم شرکت‌های خصوصی ارتقا یافته است.
وی در ادامه عنوان كرد: بيمه دی جزء معدود شركت‌های بيمه‌ای است كه توانسته با استفاده از ذخاير بيمه های عمر وارد عرصه سرمايه گذاری شود و در همين راستا صندوق گنجينه الماس را تأسيس نمايد.
وی درخصوص این صندوق گفت: همزمان با عملیاتی شدن سامانه جامع بیمه های زندگی، صندوق گنجینه الماس با اخذ مجوز از بورس راه اندازی و مراحل پذیره نویسی آن نیز انجام شده و از ابتدای خردادماه ۹۷ هم منابع بیمه های عمر و سرمایه گذاری شرکت به این صندوق منتقل شده است و این حرکت در راستای پیوند بیمه دی با بازار سرمایه صورت گرفته است.

مدیرعامل بیمه دی همچنین از پرداخت ۴۰ درصد خسارات سیل اخیردر استان گلستان به مبلغ ۱۰۰میلیون تومان خبرداد و افزود: قسمت اعظم خسارات سیل در قالب قراردادهای اتکایی واگذار شده است.

کشاورز همچنین وضعیت صورتهای مالی بیمه دی را مثبت ارزیابی کرد و از قوی ترین صورتهای مالی صنعت بیمه به لحاظ اخذ ذخایر دانست و تصریح کرد: زیان انباشته شرکت بیمه دی امسال به صفر می رسد و درمسیر سود دهی قرار می گیرد و حتی سود تقسیمی هم انشاا…خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات