صنعت کار » ثبت ركورد جديد توليد در فولاد بردسير

باتلاش كارشناسان شركت تام ايران خودرو صورت گرفت:

ثبت ركورد جديد توليد در فولاد بردسير

با تلاش شبانه روزي كارشناسان شركت تام ايران خودرو در روزهاي تعطيل نوروز 98، كارخانه فولادسازي بردسير در تاريخ 16 فروردين ماه، به ركورد توليد روزانه 12 ذوب متوالي دست يافت.

به گزارش صنعت کار، اين پروژه كه در بهمن ماه سال گذشته با حضور معاون اول رئيس جمهور به بهره برداري رسيد، هم اكنون در مرحله توليد آزمايشي است.

دستيابي به اين تعداد ذوب در كم تر از سه ماه از توليد در نوع خود بي نظير و يك ركورد محسوب مي شود و با توجه به كيفيت مناسب شمش هاي توليدي كارخانه، فروش و صادرات محصولات توليدي هم زمان با توليد آزمايشي انجام شده است.

پيش بيني مي شود،‌ در ادامه روند روبه رشد توليد تا پايان خردادماه سال جاري، ركورد توليد ۱۸ ذوب در روز نيز در كارنامه فولادسازي بردسير ثبت شود.

گفتني است، كارخانه فولادسازي بردسير كرمان نخستين واحد صنعتي فولادي است كه طراحي آن توسط كارشناسان تام ايران خودرو به صورت سه بعدي انجام شده و مجموعه كاملي از جرثقيل هاي صنعت فولاد را در اختيار دارد كه داراي استاندارد گريد هفت اروپا است. در ساخت پروژه از اتوماسيون و كنترل سطح دو نيز استفاده شده است. از ديگر ويژگي‌هاي اين پروژه مي توان به پلنت FTP براي كاهش آلاينده هاي زيست‌محيطي، تامين تجهيزات با آخرين تكنولوژي از برندهاي مطرح دنيا، راه‌اندازي كوره قوس الكتريكي ۱۴۰ تني بدون حضور سوپروايزر خارجي و با دانش بومي و اجراي سازه سالن ذوب با وزن ۲۰ درصد كم‌تر از نمونه‌هاي مشابه اشاره كرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات