صنعت کار » شرایط مشارکت در تولید 6 محصول ایران خودرو اعلام شد+ جدول

شرایط مشارکت در تولید ۶ محصول ایران خودرو اعلام شد+ جدول

همزمان با آغاز طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو، طرح مشارکت در تولید این گروه خودروسازی برای محصولاتی همچون پژو 405، سمند ال ایکس، پژو 206 تیپ 2 و 5، پژو 207 دستی و پژو پارس ال ایکس اعلام شد.
به گزارش صنعت کار، این طرح که از امروز آغاز شده تا ۳۱ فروردین و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
در این بخشنامه علاوه بر سود مشارکت، تخفیف خرید محصول ایرانی پیش بینی شده و پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو است و در صورت منقضی شدن دعوتنامه و یا انصراف از قرارداد، قابل ارائه نخواهد بود.
تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یک بار قابل اجرا است و سود مشارکت ۱۸ و سود انصراف نیز ۱۵ درصد پیش بینی شده است.
در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت نیز سود تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری، یک درصد ماهیانه ( ۱۲ درصد سالیانه) پرداخت می شود.
پیش پرداخت برای خرید پژو ۴۰۵ اس ال ایکس در طرح مشارکت در تولید، ۳۴ مییون و ۶۰۰ هزار تومان برای سمند ال ایکس ۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و تیپ ۵، ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پیش بینی شده است.
شرایط مشارکت در تولید 6 محصول ایران خودرو اعلام شد+ جدول
پیش پرداخت پژو ۲۰۷ دستی نیز ۴۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و برای پژو پارس ال ایکس نیز ۴۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود. مبلغ مابه التفاوت نیز در زمان صدور دعوتنامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در زمان تحویل خودرو و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه های قانونی از طریق دعوتنامه به اطلاع مشتریان خواهد رسید.
شرایط مشارکت در تولید 6 محصول ایران خودرو اعلام شد+ جدول
موعد تحویل خودروها نیز از اردیبهشت ۹۹ تا مرداد ۹۹ پیش بینی شده است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات