صنعت کار » پراید 37 میلیون تومانی در فهرست فروش امروز سایپا

پراید ۳۷ میلیون تومانی در فهرست فروش امروز سایپا

پیش فروش و فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا از امروز سه شنبه ساعت 10 صبح آغاز شد.

به گزارش صنعت کار، در طرح فروش فوری خودروهای تیبا، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱، ساینا، وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز عرضه شد.

بر اساس اعلام گروه خودروسازی سایپا تیبا تک سوز با قیمت ۴۲ میلیون و ۴۳ هزار تومان و تیبا دوگانه سوز با قیمت ۴۵ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان عرضه شد. سایپا ۱۳۱ نیز ۳۷ میلیون و ۳۸۱ هزار تومان خواهد بود و برای سایپا ۱۵۱ نیز قیمتی معادل ۴۰ میلیون و ۲۱۳ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت با گیربکس معمولی نیز ۵۳ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان اعلام شده و وانت نیسان تک سوز نیز قیمتی معادل ۶۷ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان خواهد داشت. مدل دوگانه سوز این خودرو نیز کمی گران تر و با قیمت ۶۹ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان عرضه شده است.

تحویل این خودروها طی ماه های آینده و بر اساس قرارداد ۳۰ روزه خواهد بود.

 متقاضیان برای شرکت در این طرح و خرید فوری محصولات نباید در ۱۸ ماه گذشته خودرویی از سایپا خریداری کرده باشند اما برای پیش فروش، این محدودیت وجود ندارد. ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امكان پذیر نبوده و امكان صلح (خرید انصرافی) نیز وجود نخواهد داشت .

در همین رابطه عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش تاکید کرده ، تلاش می شود خودروهایی که تحویل آنها به تعویق افتاده است تا ۴ ماه آینده به مشتریان تحویل داده شود. به گفته وی، در حال حاضر تولید روزانه سایپا به بیش از ۲ هزار دستگاه رسیده است و برای تولید روزانه ۲ هزار و ۶۰۰ دستگاه و تحویل همین میزان خودرو به مشتریان در ماه های آینده برنامه ریزی شده است.
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات