صنعت کار » آشنایی با پر آپشن ارزان سایپا

آشنایی با پر آپشن ارزان سایپا

کوییک هاچ بک جوان پسند سایپا این روزها به واسطه عمق ساخت داخل بالا شرایط مطلوبی به لحاظ تولید دارد ضمن آن که این خودرو با امکانات متعدد توانسته در ردیف خودروهای پرآپشن و لوکس داخلی قرار گیرد.
به گزارش صنعت کار، این خودرو با در اختیار داشتن مشخصاتی همچون حجم موتور ۱۵۰۳ سی سی ، حداکثر قدرت hp5300rpm و حداکثر گشتاور Nm4000rpm با حداکثر سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت، خودرویی همه پسند به ویژه برای بانوان و جوانان است.
ظرفیت باک کوییک ۴۱ لیتر بوده و در کنار استاندارد یورو ۴ قابلیت ارتقا به یورو ۵ را نیز دارد. این خودرو با وزنی معادل ۱۰۶۵ کیلوگرم و موتوری با قدرت ۱۵۰۳ سی سی به خودرویی تبدیل شده که مصرف کننده را به خرید این خودرو ترغیب می کند.
قیمت ۵۹ میلیون تومانی فعلی کوییک در حالی تعیین شده که این خودرو با در اختیار داشتن امکاناتی همچون کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، مجهز به سیستم EBD+ABS  بوده و دارای سیستم کمکی ترمز BAS است.
این خودرو بر اساس استاندارد محافظت از عابر پیاده طراحی شده و صندلی عقب نیز مجهز به نگهدارنده صندلی کودک( ISO FIX) است.
گرمکن شیشه عقب، بازشدن اتوماتیک درب ها هنگام تصادف، هشدار صوتی محدود کننده سرعت، سنسور پارک دنده عقب و سیستم هشدار نبستن کمربند راننده SBR  از دیگر آپشن های این خودرو است که آن را در ردیف خودروهای سه ستاره قرار داده است.
سیستم ضد سرقت IMMOBLIZER، قفل مرکزی، قفل ایمنی کودک برای درب های عقب ، کمربند سه نقطه ای و نشانگر باز بودن درب ها از دیگر امکانات ایمنی خودروی کوییک به شمار می رود.
  آینه های جانبی با قابلیت تنظیم برقی، چراغ مه شکن جلو و عقب، چراغ های جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع و برف پاک کن عقب نیز از جمله امکانات روشنایی و دید راننده است.
سیستم صوتی و تصویری کوییک نیز مجهز به رادیو USB+CD PLAYER و همچنین مجهز به ۴ بلندگو در جلو و عقب است.
این خودرو در کنار امکانات ذکر شده امکانات رفاهی و راحتی سرنشین را نیز داراست که نمونه ای از این امکانات عبارتند از سیستم تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، سوئیچ تاشو، کانسپت جدید دستگیره ها و پشت سری تبلت دار صندلی های جلو است. صندلی های عقب کوئیک تاشو بوده و در داخل خودرو نیز نمایشگر دمای محیط بیرون وجود دارد.
فرمان هیدرولیک این خودرو نیز از دیگر آپشن های موجود است ضمن آن که کمربند ایمنی نیز قابلیت تغییر ارتفاع دارد که راحتی بیشتر را برای سرنشینان این خودرو فراهم می کند. قفل در صندوق عقب با ریموت کنترل باز شده و شیشه بالابرهای عقب و جلو برقی است.
همه این امکانات و آپشن ها در کنار افزایش عمق ساخت داخل توانسته تا اندازه زیادی کوییک را به خودرویی لوکس اما اقتصادی گروه خودروسازی سایپا تبدیل کند. خودرویی که قیمت فعلی آن هنوز هم از توجیه بالایی برخوردار است.
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات