صنعت کار » از پژو 206، 94 میلیون تومانی تا افزایش 40 میلیون تومانی پژو 2008 در یک روز

بررسی خودروکار از قیمت محصولات ایران خودرو در بازار نشان داد

از پژو ۲۰۶، ۹۴ میلیون تومانی تا افزایش ۴۰ میلیون تومانی پژو ۲۰۰۸ در یک روز

بررسی امروز قیمت محصولات ایران خودرو نشان از رشد غیرمنطقی قیمت ها در بازار دارد.
به گزارش صنعت کار، نگاهی به قیمت خودروها نشان می دهد که قیمت ها نسبت به روز گذشته شاهد افزایش چند میلیون تومانی بوده است به طوری که کمترین افزایش قیمت به سمند سورن با دو میلیون تومان و پژو ۴۰۵ معمولی و SLX اختصاص یافت.
پس از این خودروها سمند ال ایکس و پژو پارس معمولی هرکدام افزایش قیمت سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را تجربه کردند که در کنار سمند EF7 و آریسان خودروهایی بودند که با ۴ میلیون تومان افزایش در ردیف بعدی افزایش قیمت ها قرار گرفتند.
در همین حال باقی خودروها شاهد افزایش قیمت بیش از ۵ میلیون تومان بوده است به طوری که پژو پارس ال ایکس ۵ میلیون افزایش قیمت داشت و پس از آن رانا و تندر پیکاپ نیز با افزایش قیمت ۶ میلیون تومانی همراه بودند.
پژو ۲۰۷ دنده ای و پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز شاهد افزایش ۷ میلیون تومانی بوده و پژو ۲۰۷ صندوق دار نیز افزایش ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را تجربه کردند. پژو ۲۰۶ صندوقدار نیز افزیش ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی قیمت بود و پس از آن خودروهایی نظیر دنا تیپ ۲ و دنا پلاس توربو دو ایربگ در کننار تندر E2 نیز هرکدام افزایش ۹ میلیون تومانی قیمت را شاهد بودند.
پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز همراه با دانگ فنگ افزایش ۱۰ میلیون تومانی قیمت را در یک روز تجربه کردند و پس از آن پژو پارس اتوماتیک نیز ۱۳ میلیون تومان گران شد. پژو ۲۰۷ اتومات نیز شاهد افزایش ۱۹ میلیون تومانی قیمت بود و پس از آن بیشترین نوسان قیمت به هایما اس ۵ و ۷ تعلق گرفت که به ترتیب ۳۳ و. ۳۴ میلیون تومان گران شدند . پزو ۲۰۰۸ نیز همانند همیشه رکورد افزایش قیمت را با ۴۰ میلیون تومان شکست.
از پژو 206، 94 میلیون تومانی تا افزایش 40 میلیون تومانی پژو 2008 در یک روز
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات