صنعت کار » تقویت ۳۴۱ واحدی شاخص کل بورس

تقویت ۳۴۱ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه 16 دی‌ماه 96 با افزایش 341 واحدی به رقم 96 هزار و 270 واحد رسید.

به گزارش خبرنگار صنعت کار، شاخص کل هم‌وزن نیز با افزایش ۱۲۱ واحدی روی رقم ۱۷ هزار و ۱۶۵ واحد ایستاد. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۴۴۶ واحدی به عدد ۱۰۳ هزار و ۴۴۳ واحد رضایت داد.

شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۲۱۶ واحدی روی رقم ۶۸ هزار و ۲۸۶ واحد ایستاد که شاخص بازار دوم با ۸۶۱ واحد افزایش، به عدد ۲۰۵ هزار و ۵۱۵ واحد دست یافت. شاخص کل فرابورس نیز با افزایش ۸ واحدی، به عدد یک هزار و ۶۳ واحد رسید.

امروز بیش از یک میلیارد و ۳۱۷ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۵۱ هزار و ۲۸۶ نوبت در بورس تهران دادوستد شد که ارزشی بالغ بر ۳۵۱ میلیارد و ۵۶۱ میلیون تومان را در برداشت.

بر اساس این گزارش امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت اصفهان با ۴۰ واحد، ملی صنایع مس ایران با ۳۱ واحد و گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان با ۲۶ واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت را بر محاسبه شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت فولاد خوزستان با ۱۹ واحد، گروه مپنا با ۱۲ واحد و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با ۹ واحد کاهش، بالاترین تأثیر منفی را در برآورد این نماگر به دوش کشیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات