صنعت کار » کمبودی در بازار لوازم یدکی وجود ندارد

رییس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات:

کمبودی در بازار لوازم یدکی وجود ندارد

رییس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات گفت: با ترخیص کالا‌های مانده در گمرک در حال حاضر وضعیت بازار از شرایط قابل قبولی برخوردار است و کمبودی بابت لوازم یدکی در بازار نداریم.

به گزارش صنعت کار، غلامرضا بخشی زاده درباره بازار لوازم یدکی خودرو اظهار کرد: با توجه به رایزنی‌هایی که صورت گرفت کالا‌های که در گمرک مانده بود ترخیص شد و در حال حاضر وضعیت بازار از شرایط نرمال و قابل قبولی برخوردار است و کمبودی بابت لوازم یدکی در بازار نداریم.

رئیس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات با بیان اینکه لوازم یدکی موردنیاز همه خودرو‌ها در بازار وجود دارد، افزود: البته برخی از خودرو‌های وارداتی که به تعداد کم وارد کشور شدند به علت به صرفه نبودن برای عرضه قطعات آن‌ها در صورت نیاز به قطعه با مشکل مواجه می‌شوند.

وی درباره کمبود دیسک، لنت ترمز در بازار گفت: کمبود لنت برطرف شده در دیسک و صفحه خودرو نیز با وارداتی که صورت گرفت نیاز بازار تامین و مشکلات برطرف شد.

بخشی زاده با بیان اینکه قیمت لوازم یدکی بر اساس ارزی که به اختصاص داده شده افزایش داشته است، خاطرنشان کرد: در ابتدا ارز ۴۲۰۰ تومانی به لوازم یدکی اختصاص یافت، اما پس از مدتی ارز نیمایی به آن اختصاص یافت که موجب شد قیمت‌ها تقریبا دو برابر افزایش یابد.

وی درباره وجود لوازم یدکی تقلبی در بازار تصریح کرد: کماکان اجناس تقلبی در بازار وجود دارد و آنچنان حرفه‌ای عمل می‌کنند که به راحتی نمی‌توان تقلبی را از اصل تشخیص داد.

رئیس اتحادیه لوازم یدکی، خودرو و ماشین آلات خاطرنشان کرد: با تشکیل گروهی از منتخبان این صنف، برخی از کالا‌هایی که وارد می‌شوند مورد بررسی قرار می‌گیرند و با قرار دادن برچسب اصالت آن‌ها مورد تایید قرار می‌گیرد.

 

منبع: خودروکار

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات