صنعت کار » میدکو مدلی است که می توان با آن کشور را ساخت

دکترعلی اصغر پورمند:

میدکو مدلی است که می توان با آن کشور را ساخت

همزمان با هشتمین بازدید دکتر پورمند از پروژه های میدکو در استان کرمان و همزمان با میلاد حضرت آقا امام رضا (ع) کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) روشن و راه اندازی شد.

به گزارش صنعت کار، بخش قابل توجهی از پروژه های سودآور شرکت میدکو از سال گذشته به تدریج در مسیر بهره برداری قرار گرفته و اثرات خود را در سودآوری این شرکت منعکس کرده است. از آن جا که بسیاری از شرکت های هم گروه از ابتدای سال تنها به واسطه رشد نرخ دلار و سیگنال های تورمی داخلی رشد کرده اند، این موضوع برای شرکت های زیر مجموعه «میدکو» نیز وجود دارد. با این حال نکته ای که باید به آن توجه کرد راه اندازی پروژه های جدید است که علاوه بر اهرم دلاری با چشم انداز افزایش تولید دراین هلدینگ، چشم انداز رشد سودآوری را فراهم آورده است.

به گزارش خبرنگارما، این مراسم که در محل کارخانه پخت آهک و دولومیت درکرمان برگزارشد دکتر قاسمی پس از برقراری تماس تلفنی با نام و یاد حضرت جواد الائمه (ع) این پروژه را افتتاح و پس از تشکر و آرزوی موفقیت برای مجموعه میدکو گفت:راه اندازی این واحد از لحاظ توسعه صنعتی، ایجاد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده در بخش صنعت از تولید ناخالص ملی می تواند یک هدیه باشد به ملت عزیز و شریف ایران و همچنین راه اندازی این پروژه که به نام حضرت امام جواد الائمه (ع) فرزند آقا امام رضا (ع) مزین می باشد، امید را در دل ملت ایران روشن خواهد کرد.

همچنین درادامه این مراسم دکترعلی اصغر پورمند نیز ضمن تشکر و قدردانی از عوامل و دست اندرکاران این پروژه در مجموعه میدکو در سخنانی فرمود: این اولین پروژه میدکو در سال ۱۳۹۸ می باشد و سلسله پروژه های میدکو در سال جاری در راه است، همچنین ما در حال برنامه ریزی برای فاز دوم توسعه میدکو هستیم، میدکو مدلی است که می توان با آن در بخش خصوصی کشور را ساخت و در نهایت این شرکت می تواند باعث عزت و افتخار ملت ایران باشد. کارخانه پخت آهک و دولومیت با ظرفیت تولید ۴۰۰ هزار تن در سال از پروژه های شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) می باشد و توسط شرکت ساختمانی مانا  (از شرکتهای زیرمجموعه میدکو) ساخته شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات