صنعت کار » سه محصول ایران خودرو را ارزان تر بخرید

با آغاز فروش اعتباری از امروز

سه محصول ایران خودرو را ارزان تر بخرید

فروش اعتباری سه محصول جدید ایران خودرو از امروز ساعت 11 صبح آغاز می شود.
به گزارش صنعت کار، طرح فروش اعتباری محصولات ایران خودرو از امروز چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
در این طرح فروش خودروهای پژو  ۴۰۵SLX با قیمت مصوب ۶۷ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۰۰ تومان، پارس TU5  با قیمت ۸۴ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۴۰۰ تومان و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۸۳ میلیون و ۶۹۰ هزار و ۳۰۰ تومان عرضه خواهد شد که پیش پرداخت این خودورها همراه با ۹ درصد مالیات بوده و باقی اقساط در قالب یک چک در تاریخ ۲۵ تیرماه سال آینده خواهد بود.
موعد تحویل خودروها ۳۰ روزه از تاریخ ارایه و تایید نهایی چک ها خواهد بود و پیش پرداخت خودروها به ترتیب ۶۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان، ۷۶ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان و ۷۵۵ هزار و ۴۰۰ تومان خواهد بود.
در این روش فروش تنها مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح سامانه صیاد را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند . چک بازپرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه تنها از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک در این بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد.
در این بخشنامه همانند گذشته ثبت نام تنها برای افراد بالای ۱۸ سال و متقاضیانی خواهد بود که در ۱۸ ماه گذشته از ایران خودرو و یا سایپا خودرویی خریداری نکرده باشند. در این طرح فروش به هر فرد حداکثر یک دستگاه خودرو به صورت نقد و اقساط قابل واگذاری خواهد بود.
علاقمندان برای ثبت نام در این طرح برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://esale.ikco.ir مراجعه کنید.
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات