صنعت کار » همراهی سکه امامی در رشد قیمت

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته

همراهی سکه امامی در رشد قیمت

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا 18 عیار افزایش قیمت 415 تومانی، سکه بهار آزادی افزایش 32 هزار تومانی و سکه امامی افزایش 15 هزار و 500 تومانی داشته است.

به گزارش به گزارش صنعت کار به نقل از میزان، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته گذشته را با قیمت ۱۴۷ هزار و ۲۹۲ تومان آغاز کرد در دومین روز از هفته با رشد قیمت به رقم ۱۴۷ هزار و ۸۶۹ تومان رسید و سپس با ادامه روند صعودی در سومین روز به قیمت ۱۴۸ هزار و ۳۳۱ تومان رسید.

پس از آن تا دو روز با افت قیمت رو به رو شد و در نهایت به رقم ۱۴۷ هزار و ۴۷۷ تومان رسید و در آخرین روز از هفته با رشد قیمت جزئی به مبلغ ۱۴۷ هزار و ۷۰۷ تومان مورد معامله قرار گرفت.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش ۴۱۵ تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

روند تغییر قیمت سکه بهار آزادی در شش روز قیمت گذاری شده هفته گذشته نشان دهده رشد قیمت بوده است.

سکه بهار آزادی هفته گذشته را با قیمت یک میلیون و ۴۶۷ هزار تومان آغاز کرد و تا روز دوشنبه به رقم یک میلیون و ۴۸۴ هزار تومان رسید. در تاریخ ۱۷ بهمن ماه با رشد هزار تومانی قیمت به پله یک میلیون و ۴۸۵ هزار تومان رسید و در نهایت در آخرین روز هفته گذشته با ادامه افزایش قیمت به مبلغ یک میلیون و ۴۹۰ هزار تومان معامله شد.

اختلاف قیمت هفته گذشته نشان می دهد سکه بهار آزادی افزایش قیمت ۳۲ هزار تومانی داشته است.

سکه امامی در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و ۵۰۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد و در روز دوم با رشد قیمت شدید به رقم یک میلیون و ۵۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان رسید، در سومین روز با ادامه افزایش قیمت در رقم یک میلیون و ۵۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته شد. پس از آن روند قیمتی ثابت ماند، در ادامه هفته با افت قیمت جزئی به رقم یک میلیون و۵۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و در نهایت در آخرین روز از هفته را به قیمت یک میلیون و ۵۲۵ هزار تومان به پایان رساند.

اختلاف قیمت ها نشان دهنده افزایش ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومانی قیمت سکه امامی در طول هفته گذشته بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات