صنعت کار » قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز

سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۱۶۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش صنعت کار، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و  ۱۶۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۱۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۱۴۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۳۳۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۲۶٫۹ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

به گزارش تسنیم صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۵۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ، ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار  تومان است.

در بازار آزاد هر دلار آمریکا در برابر ۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۳۳۶ تومان و درهم امارات ۳ هزار و ۱۷۸ تومان معامله می شود.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۱ هزار و ۶۵۰ تومان
قیمت یورو۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۳۳۶ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۷۸ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۴ میلیون و ۱۱۴ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۴ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۳۳۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۹۵۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۱۸ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۵۵۸ هزار و ۱۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۸۱۵ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۵۲۶٫۹دلار
قیمت پلاتیندلار۸۶۰ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۷٫۳۹ دلار

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات