صنعت کار » رکورد افزایش قیمت به سکه امامی رسید+نمودار

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته؛

رکورد افزایش قیمت به سکه امامی رسید+نمودار

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا 18 عیار کاهش قیمت 231 تومانی، سکه بهار آزادی افزایش 23 هزار تومانی و سکه امامی افزایش 35 هزار تومانی داشته است.

به گزارش صنعت کار، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته گذشته را با قیمت ۱۴۸ هزار و ۹۳۱ تومان آغاز کرد در دومین روز از هفته با رشد قیمت به رقم ۱۴۹ هزار و ۴۶ تومان رسید و سپس با جهش قیمت در سومین روز به قیمت ۱۵۲ هزار و ۸۳۳ تومان رسید که این رقم بیشترین میزان در هفته گذشته بوده است.

پس از آن تا آخر هفته روند نزولی به خود گرفت و در نهایت در آخرین روز از هفته به رقم ۱۴۸ هزار و ۷۰۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده کاهش ۲۳۱ تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

 

سکه امامی در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و ۵۴۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد و در روز دوم با رشدجزئی قیمت به رقم یک میلیون و ۵۴۴ هزار تومان رسید، در روز دوشنبه و سومین روز از هفته با جهش قیمت در رقم یک میلیون و ۵۷۴ هزار تومان فروخته شد. پس از آن با ادامه جهش قیمت به ارتفاع یک میلیون و ۵۹۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و در نهایت در آخرین روز قیمت گذاری خود در رقم قیمت یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۵۰۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.

 

 

اختلاف قیمت ها نشان دهنده افزایش ۳۵ هزار تومانی قیمت سکه امامی در طول هفته گذشته بوده است.

روند تغییر قیمت سکه بهار آزادی در پنج روز قیمت گذاری شده هفته گذشته نشان دهده رشد قیمت بوده است.

سکه بهار آزادی هفته گذشته را با قیمت یک میلیون و ۴۹۸ هزار تومان آغاز کرد، در روز دوشنبه با جهش قیمت به رقم یک میلیون و ۵۲۳ هزار تومان رسید. در تاریخ ۲۴ بهمن ماه با رشد قابل توجه به پله یک میلیون و ۵۴۶ هزار تومان رسید، در روز چهارشنبه در رقم یک میلیون و ۵۵۱ هزار تومان مودر معامله قرار گرفت و در نهایت در آخرین روز هفته گذشته با افت قیمت به ارزش یک میلیون و ۵۲۱ هزار تومان رسید.

اختلاف قیمت هفته گذشته نشان می دهد سکه بهار آزادی افزایش قیمت ۲۳ هزار تومانی داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات