صنعت کار » نظارت هدفمند و بازرسی اثربخش در اولویت بازرسان صمت استان است

رئیس سازمان صمت آذربایجان شرقی؛

نظارت هدفمند و بازرسی اثربخش در اولویت بازرسان صمت استان است

در نشست مشترک رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان شرقی با بازرسان سازمان عنوان شد؛ نظارت و بازرسی هدفمند و اثربخش در اولویت برنامه های سازمان صمت استان است.

به گزارش صنعت کار، حبیب امین زاده با اشاره به ضرورت تدوین برنامه های هدفمند و اثربخش در حوزه نظارت و بازرسی به منظور کنترل بازار و توجه ویژه به شرایط اقتصادی جامعه افزود: بازرسان حوزه نظارت و بازرسی به عنوان نمایندگان سازمان در سطح بازار بوده و همواره احترام به قانون و اجرای ضوابط قانون نظام صنفی در سرلوحه اقدامات اجرایی آنان قراردارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان شرقی در ادامه گفت: پیش بینی تمهیدات مدون، تداوم نشست های ادواری مشترک و اجرای مباحث آموزشی و تخصصی به ارتقاء سطح عملکرد کیفی و کمی بازرسان سازمان و نهایتا به حضور اثربخش در سطح بازار خواهد شد.

وی بر رعایت اخلاق و رفتارحرفه ای و قانون محوری در برنامه های نظارتی تأکید کرد و افزود: جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان، جلب رضایت مردم با تسریع در رسیدگی به شکایات حضوری و گزارش های تلفنی به سامانه ۱۲۴، برخورد با هرگونه تخلف صنفی و حضور با اقتدار و اثربخش را از اولویت های آتی این حوزه برشمرد.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات