صنعت کار » وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر سفر می کند

شامگاه چهارشنبه و ادامه سفرهای کاری آخر هفته ؛

وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بوشهر سفر می کند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود، شامگاه چهارشنبه به استان بوشهر سفر می کند، تا ضمن افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های صنعتی، مشکلات صنعتگران در شهرک‌ صنعتی، صنایع دریایی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را مورد بررسی و حل و فصل قرار می دهد.

به گزارش صنعت کار، در این سفر کارخانه شیمی گستر لیان که تولید کننده متوکسید سدیم است، افتتاح می‌شود.

محصولات تولیدی این کارخانه در صنایع داروسازی، نساجی، دندانپزشکی و سوخت‌های بیودیزل کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند.

این کارخانه با ظرفیت ۲۰ هزار تن در سال با سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیارد ریال ایجاد شده است.

همچنین در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به بوشهر، عملیات اجرایی تولید انواع انباره‌های سرب، اسید صنعتی و پلیت باطری آغاز می‌شود.

بازدید و بررسی روند خوشه صنعتی آبزیان در شهرک صنعتی بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به این استان خواهد بود و در این سفر از فعالیت شرکت صنعتی دریایی صدرای بوشهر بازدید و مشکلات این کارخانه نیز بررسی می‌شود.

رضا رحمانی همچنین عملیات اجرایی ساخت شناور تجاری در شرکت کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر را در این سفر آغاز خواهد کرد و در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر و نشست با فعالان اقتصادی این استان شرکت خواهد کرد.

گفتنی است که این سفر نیز در ادامه دیگر سفرهای کاری رضا رحمانی در آخر هفته و در یک روز نیمه تعطیل(پنج شنبه) انجام می شود و وزیر صنعت، معدن و تجارت مانند دیگر سفرها حل و فصل سریع مشکلات مطرح شده توسط فعالان اقتصادی را در نشست با آنها در دستور کار خود قرار خواهد داد.

 

منبع: شاتا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات