صنعت کار » ارائه خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران به زائرین اربعین حسیني

ارائه خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران به زائرین اربعین حسیني

بانک قرض الحسنه مهر ایران در سه استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان که تردد زائران اربعین حسیني در آنها بيشتر است به عزاداران حضرت اباعبدالله الحسين (ع) خدمت رساني مي کند.

به گزارش صنعت کار، مشارکت و پرداخت کمک های نقدی به موكب ستاد مردمي اربعين حسيني وزارت امور اقتصادي و دارايي به منظور استقبال و پذيرايي از زائران سرور و سالار شهيدان از جمله اقدامات بانك قرض الحسنه مهر ايران در حمايت از همايش بزرگ پياده روي اربعين است.
این بانک همچنین با هدف ارائه خدمات ریالی به زائران و عزاداراني که در آستانه فرارسيدن اربعين با پاي پياده به کربلاي معلي سفر مي نمايند، ۲ دستگاه خودپرداز سيار در مرز مهران، يک دستگاه خودپرداز در مرز چزابه و ۸ دستگاه خودپرداز ثابت در استانهاي ايلام، كرمانشاه و خوزستان مستقر كرده و به منظور رفاه حال زوار حضرت اباعبدالله حسين (ع) سقف برداشت وجه از طريق دستگاه خودپرداز را براي زائران اربعين تا ۵۰۰ هزار تومان افزايش داده است.
شعب بلوار انقلاب کنگاور(۵۸۰۵)، راه کربلا قصر شیرین(۵۸۰۶)، بلوار آبادان مسکن(۵۸۱۳)، میدان آزادی (۵۸۱۵)، سرپل ذهاب(۵۸۱۸) در استان کرمانشاه و شعب فردوسي(۲۶۰۱)، سرابله(۲۶۰۲)، ايوان(۲۶۰۳)، مهران(۲۶۰۸)، آبدانان(۲۶۰۹) در استان ايلام و شعبه سوسنگرد (۴۰۳۹) در استان خوزستان نيز به صورت كشيك در خدمت رساني به زائران فعاليت مي كنند.
شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهر ایران در همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی، تاکنون به ۴۱۰۰ نفر از دانشجويان، اعضاي هيات علمي و كاركنان متقاضي سفر به عتبات عاليات بر اساس معرفي دانشگاه نيز، تسهيلات قرض الحسنه پرداخت كرده است.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات