صنعت کار » بیشترین و کمترین نرخ دلار در بهمن چقدر بود؟

بیشترین و کمترین نرخ دلار در بهمن چقدر بود؟

بررسی نرخ دلار در یک ماه اخیر نشان می‌دهد که این ارز در طول بهمن ماه بین رقم ۴ هزار و ۵۱۶ تومان تا ۴ هزار و ۸۷۷ تومان در نوسان بوده است.

به گزارش صنعت کار، بررسی نرخ دلار در یک ماه اخیر حاکی از آن است که دلار در این مدت با افت و خیز فراوان روبرو بود به طوریکه در روز ۱ بهمن ماه با نرخ ۴ هزار و ۵۹۷ تومان کار خود را آغاز و با نرخ ۴ هزار و ۵۷۵ تومان در روز ۳۰ بهمن ماه به کار خود پایان داده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که دلار در آخر ماه اخیر علی رغم اُفت و خیز فراوان با کاهش ۲۲ تومانی قیمت نسبت به ابتدای ماه روبرو بوده است.

لازم به ذکر است که اختلاف قیمت دلار در بهمن ماه از کمترین تا بیشترین رقم بالغ بر ۳۶۱ تومان به ثبت رسیده است.

همچنین میانگین نرخ دلار به واسطه ۲۶ روز کاری در این ماه رقم ۴ هزار و ۶۵۳ تومان بوده که نسبت به ماه قبل با افزایش ۳۱۸ تومانی قیمت همراه بوده است.

در این میان کمترین نرخ دلار در بازار آزاد و صرافی‌ها مربوط به روز ۷ بهمن ماه با نرخ ۴ هزار و ۵۱۶ تومان و کمترین رقم مربوط به ۲۴ بهمن ماه با نرخ ۴ هزار و ۸۷۷ تومان بوده است.

نگاه کلی به نمودار ماهانه دلار نشان می‌دهد که نرخ از ابتدای ماه با روند نزولی کار خود را آغاز کرد و با اُفت و خیز فراوان در ۲۴ بهمن ماه به بیشترین نرخ در بهمن ماه رسید و بعد از آن با شیب تندی روند نزولی به خود گرفت و این روال تا پایان ماه پابرجا بود.


منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات