صنعت کار » ذخایر کالاهای اساسی در استان مناسب است/ برنامه ریزی لازم برای تامین میوه شب عید انجام شد

رییس سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان :

ذخایر کالاهای اساسی در استان مناسب است/ برنامه ریزی لازم برای تامین میوه شب عید انجام شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: برنامه ریزی لازم جهت تامین میوه شب عید انجام پذیرفته و میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان مناسب ارزیابی می‌شود.

به گزارش صنعت کار، نادرمیرشکار در جلسه ستاد تنظیم بازار استان سیستان و بلوچستان که صبح جمعه ۲۴ آبان با حضور استاندار و اعضا ستاد تنظیم بازار در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد بیان کرد: برنامه ریزی لازم جهت تامین میوه شب عید انجام پذیرفته و نیاز استان معادل ۳۵۰ تن سیب درختی و ۴۲۰ تن پرتقال به وزارت صمت اعلام شده است.

او میزان ذخیره سازی کالاهای اساسی در استان را مناسب ارزیابی کرد و افزود: تمهیدات لازم جهت ذخیره سازی کالاهای اساسی از جمله گندم،شکر، برنج، گوشت،مرغ،جو و سویا در استان صورت پذیرفته و هم اکنون ذخایر مناسبی در استان داریم.

میرشکار در ادامه ابراز داشت: از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه نیز در سطح استان در خصوص نظارت بر انبارها و سردخانه ها، ۷۱۸ بازرسی انجام گردیده که از این تعداد بازرسی ها ۶۸۸ مورد مربوط به انبارها و تعداد ۳۰ مورد مربوط به سرخانه ها می باشد .

او ادامه داد: در این مدت ۹۶ هزار و ۸۹ بازرسی از واحدهای اقتصادی بعمل آمد که واحدهای متخلف شناسایی و ۴ هزار و ۲۲۲ پرونده تخلف جهت رسیدگی به مرجع قانونی ارسال شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در پایان گفت: طی مدت ۷ ماهه امسال تعداد ۱۰ طرح نظارتی تخصصی از جمله ویژه نوروز، محصولات زراعی ، ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی مصالح ساختمانی، طرح نظارتی کالاهای پزشکی،باشگاههای ورزشی ، قند وشکر ، مدارس غیرانتفاعی، حمل و نقل مسافر، بازگشایی مدارس برگزار شده است.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات