صنعت کار » برخورد با هرگونه افزایش قیمت غیر قانونی کالا

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

برخورد با هرگونه افزایش قیمت غیر قانونی کالا

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: هرگونه افزایش غیر منطقی قیمت در حوزه کالا و خدمات ممنوع و غیر قانونی است.

به گزارش صنعت کار، بهروز اسودی در جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار استان که در استانداری برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش قیمت سوخت ، هیچ دلیل کارشناسی برای افزایش قیمت اقلام مصرفی مردم به دلیل افزایش قیمت بنزین وجود ندارد و به کلیه واحدهای صنفی وخدماتی اخطار میگردد از هرگونه افزایش غیر منطقی قیمت در حوزه کالا وخدمات جدا” خودداری نمایند.

وی تصریح کرد: هیچ مشکلی درخصوص تامین کالاها خصوصاً کالاهای اساسی وجود ندارد و دستگاه های مختلف از جمله تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف و سازمان صمت مکلف هستند با تشدید نظارت با هرگونه افزایش قیمت ، برخورد جدی کنند.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان در این نشست که بمنظور بررسی اثرات احتمالی افزایش قیمت سوخت بر بازار برگزار شده بود ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بازار و برگزاری طرح های نظارتی افزود: هرگونه افزایش قیمت کالا در پی افزایش قیمت بنزین سوء استفاده و تخلف است و گشت‌های نظارت و بازرسی در این ایام مانند سایر روزها فعال هستند و با هرگونه تخلف در واحد‌های صنفی، سطح عرضه و… برخورد می شود.

بهروز اسودی خاطرنشان کرد: بالغ بر ۵۵ نفر در استان سمنان به عنوان بازرس و کارشناس نظارت و بازرسی فعالیت دارند که وضعیت نرخ کالا وخدمات موجود ، کمبود و فراوانی کالا و خدمات ضروری اولویت دار در سطح عرضه را بصورت ویژه و شبانه روز رصد می نمایند و عملکرد واحد‌های صنفی استان سمنان در این ایام را زیر ذره بین خواند داشت.

وی اذعان داشت: مردم عزیز شماره ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان را به خاطر بسپارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم فروشی ، تقلب، احتکار، عرضه خارج از شبکه، عرضه، فروش ونگهداری کالای قاچاق، فروش اجباری کالا و خدمات، عدم درج قیمت و…. را به این سامانه ارتباطی اطلاع دهند.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات