صنعت کار » عزام کامیون جایگزین به پایانه‌‌های بار در صورت قانون‌گریزی برخی کامیون‌داران‌/ افزایش کرایه نداریم

عزام کامیون جایگزین به پایانه‌‌های بار در صورت قانون‌گریزی برخی کامیون‌داران‌/ افزایش کرایه نداریم

عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ و‌نقل جاده‌ای با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی در کرایه‌های کامیون نداریم، گفت: با کامیونداری که قصد افزایش قیمت کرایه داشته باشد، برخورد قانونی می‌کنیم.
به گزارش صنعت کار، فرامرز مداح در پاسخ به این گفته که در برخی استان‌ها برخی کامیون‌داران به بهانه افزایش قیمت بنزین به دنبال افزایش کرایه‌ها هستند، اظهار کرد: مصوبه ستاد سوخت و سهمیه‌بندی سوخت فقط مربوط به بنزین و خودروهای بنزین‌سوز است، اختصاص‌ بنزین سهمیه‌بندی شده است و سهمیه‌بندی سوخت مربوط به گازوئیل و ناوگان گازوئیل‌سوز نیست.
عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل‌ و‌نقل جاده‌ای تأکید کرد:‌ سهمیه گازوئیل ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای، مثل گذشته و به صورت منظم به ناوگان اختصاص می‌یابد.
 رسیدگی جدی به افزایش غیرقانونی کرایه
وی اظهار کرد: در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تاکنون گزارشی مبنی بر افزایش قیمت کرایه‌های کامیون و یا عدم انتقال کالاهای صاحبان کالا در پایانه‌ها نداریم اما اگر گزارشی دریافت کنیم مبنی بر اینکه کامیون‌داری حمل بار صاحبان کالا را انجام نمی‌دهد و یا آنکه تقاضای کرایه بیشتر می‌کند قطعاً به سرعت رسیدگی می‌کنیم.
مداح با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین هیچ ربطی به گازوئیل ندارد، افزود:‌ ناوگان کامیونی هیچ حقی برای افزایش قیمت کرایه ندارد و ما حتماً در این موضوع نظارت داریم و پیگیری قانونی می‌کنیم.
عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ و‌نقل جاده‌ای گفت: طبق تأکید وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رئیس کمیسیون تنظیم بازار، به هیچ وجه هیچگونه افزایش قیمتی در کالاها نخواهیم داشت.
اگر کامیون‌داری کم‌کاری کند، کامیون جایگزین بلافاصله آماده است
مداح یادآور شد: اگر کامیون‌داری نسبت به انتقال کالا کم‌کاری کند و یا تقاضای و‌جه اضافه غیر از کرایه داشته باشد، ما در در کنار رسیدگی قانونی به این موضوع، بلافاصله به آن پایانه بار‌ کامیون جایگزین اعزام کنیم تا بار صاحبان کالا جابه‌جا شود.
عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ و‌نقل جاده‌ای تأکید کرد: البته این روزها فصل پر بار نیست و تقاضای بار خیلی کمتر از ناوگان موجود است، اما به هر حال در صورت عدم همکاری عده‌ای از کامیون‌داران، مطمئن باشید تأمین کامیون‌‌ جایگزین حتماً انجام می‌شود.
منبع: فارس
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات