صنعت کار » طرح مدیریت مصرف سوخت تاکسی اجرایی شد

طرح مدیریت مصرف سوخت تاکسی اجرایی شد

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از اجرایی شدن طرح مدیریت مصرف سوخت تاکسی و نحوه سهمیه اختصاصی در این حوزه خبر داد.
به گزارش صنعت کار، مرتضی ضامنی، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پی ابلاغ شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی کشور در رابطه با اجرایی شدن طرح مدیریت مصرف سوخت اظهار داشت : براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از ساعت صفر بامداد ۲۴ آبان، سهمیه بندی بنزین برای همه وسایل نقلیه عمومی بنزین سوز اجرایی شد که حمل و نقل عمومی هم از این قائده مستثنی نیستند.
ضامنی از سهمیه تعلق گرفته برای تاکسی‌ها چنین گفت: سهمیه تعلق گرفته جهت تاکسی‌های بنزینی ماهانه ۴۰۰ لیتر و تاکسی‌های گاز سوز ماهانه ۲۰۰ لیتر اختصاص یافته است.
وی در مورد خودروهای سرویس مدارس افزود: تامین سوخت خودروهای  سرویس مدارس که در سامانه سپند ثبت نام کرده اند در کارگروه مربوطه این موضوع در دست بررسی می باشد، که نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در رابطه با افزایش کرایه تاکسی ها بیان داشت: در حال حاضر هیچ گونه افزایش کرایه را نداریم، با عنایت به تخصیص سهمیه سوخت به تاکسی ها از  رانندگان محترم درخواست می شود تا ضمن ارایه خدمات مناسب از هرگونه افزایش کرایه خارج از چارچوب قانونی آن جدا خودداری کنند.
این مسئول در ادامه گفت: قیمت سی ان جی هیچ گونه افزایش و تغییری ندارد  و همچنین تاکسی‌های اینترنتی به شرط فعالیت در چارچوب دستورالعمل ساماندهی و نظارت شهرداری ها بر این حوزه، مطابق با پیمایش انجام شده تا سقف مشخص اعتباری معادل سهمیه مورد نظر دریافت می‌کنند.
منبع: فارس
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات