صنعت کار » تعین تکلیف وضعیت تخصیص و تامین ارز واحدهای تولیدی استان مازندران و سایر استانها

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت اعلام کرد:

تعین تکلیف وضعیت تخصیص و تامین ارز واحدهای تولیدی استان مازندران و سایر استانها

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت گفت: در چهل و سومین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، در خصوص وضعیت تخصیص و تامین ارز واحدهای تولیدی استان مازندران و سایر استانها تعیین تکلیف شد و برای حل و فصل مشکلات سه شرکت چرخشگر، سیمان کارون و سپهر الکتریک تصمیمات لازم گرفته شد.

به گزارش صنعت کار، میثم زالی با بیان این مطلب، افزود:در خصوص مشکل واحدهای تولیدی استان مازندران و سایر استان‌ها، مقرر شد که بانک مرکزی به منظور مساعدت و ایفای تعهدات خود، نسبت به اعطای تسهیلات بدون بهره یا کم بهره (حداکثر۴ درصد) با اقساط بلند مدت ، معادل مبلغ خسارت وارده به شرکتهای مذکور ظرف مدت یک ماه اقدام کند.

او ادامه داد: همچنین به دلیل بعد مسافت و کثرت تعداد شاکیان که اکثرا در استان مازندران مستقر هستند ، پیشنهاد شد که قوه قضاییه نسبت به انتقال پرونده به دادگستری استان تهران یا مجتمع اقتصادی تهران و دستور تسریع در رسیدگی به پرونده اقدام کند.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت همچنین اضافه کرد: در خصوص تعیین تکلیف بدهی و اعطای تسهیلات برای سه شرکت چرخشگر، سیمان کارون و سپهر الکتریک تصمیمات لازم گرفته شد.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات