صنعت کار » کاهش ۳۵ واحدی شاخص کل بورس

کاهش ۳۵ واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با ۳۵ واحد کاهش به رقم ۹۶ هزار و ۲۳۴ واحد رسید.

به گزارش خبرنگار صنعت کار، در پایان معاملات امروز یکشنبه ۱۷ دی ۹۶، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با ۳۵ واحد کاهش روی نقطه ۹۶ هزار و ۲۳۴ واحد ایستاد.

امروز شاخص قیمت با معیار وزنی ـ ارزشی ۱۱ واحد افت کرده و به رقم ۳۰ هزار و ۸۴۳ واحد رسید، شاخص کل با معیار هم‌وزن ۱۴۱ واحد افزایش یافت و به رقم ۱۷ هزار و ۳۰۶ واحد رسید.

شاخص قیمت با معیار هم‌وزن ۱۰۶ تقویت شده و به ۱۳ هزار و ۴۹ واحد رسید و شاخص آزاد شناور ۳۴ واحد تقویت شده و به رقم ۱۰۳ هزار و ۴۷۷ واحد رسید.

شاخص بازار اول بورس با ۶۵ واحد افت به رقم ۶۸ هزار و ۲۲۰ واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با ۱۳۵ واحد تقویت به ۲۰۵ هزار و ۶۵۰ واحد رسید.

ارزش روز بازار امروز به بیش از ۳۸۴ هزار میلیارد تومان رسید. امروز معامله‌گران بورس بهادار تهران بیش از ۷۰۸ میلیون برگه بهادار در قالب حدود ۵۸ هزار نوبت معامله و به ارزش ۱۶۴ میلیارد تومان دادوستد کردند.

امروز نمادهای فولاد، فملی، کگل، شپنا، فارس، ومعادن در افت شاخص بورس اثرگذار بودند و تنها نماد بانک ملت به نام وبملت در تقویت شاخص اثرگذار بودند.

نمادهای پربیننده مربوط به شرکت‌های سایپا، تأمین سرمایه امید، ایران‌خودرو، فولاد مبارکه اصفهان، ماشین‌سازی اراک، شرکت ملی صنایع مس ایران و بانک ملت بودند.

همچنین امروز در فرابورس ایران در پایان معاملات شاخص کل ۴ واحد رشد کرده و به رقم هزار و ۶۸ واحد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات