صنعت کار » طلا از افزایش قیمت عقب نماند+ نمودار

قیمت سکه و طلا در هفته ای که گذشت

طلا از افزایش قیمت عقب نماند+ نمودار

ررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا 18 عیار افزایش قیمت 2 هزار و 125 تومانی، سکه بهار آزادی افزایش 44 هزار تومانی و سکه امامی افزایش 40 هزار و 300 تومانی داشته است.

به گزارش صنعت کار، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار هفته گذشته را با قیمت ۱۴۵ هزار و ۲۶۰ تومان آغاز کرد در دومین روز از هفته با رشد قیمت به رقم ۱۴۶ هزار و ۵۳۰ تومان رسید و سپس با جهش قیمت در سومین روز به قیمت ۱۴۹ هزار و ۴۱۶ تومان رسید که این رقم بیشترین میزان در هفته گذشته بوده است.

پس از آن تا آخر هفته روند نزولی به خود گرفت و در نهایت در آخرین روز از هفته به رقم ۱۴۷ هزار و ۳۸۵ تومان مورد معامله قرار گرفت.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش ۲ هزار و ۱۲۵ تومانی هر گرم طلا ۱۸ عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.

 

روند تغییر قیمت سکه بهار آزادی در پنج روز قیمت گذاری شده هفته گذشته نشان دهده رشد قیمت بوده است.

سکه بهار آزادی هفته گذشته را با قیمت یک میلیون و ۴۷۶ هزار تومان آغاز کرد، در روز دوشنبه با جهش قیمت به رقم یک میلیون و ۵۰۳ هزار تومان رسید. در تاریخ هشتم اسفند ماه با افت جزئی به پله یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بازگشت، در روز چهارشنبه با جهش قابل توجه در رقم یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان مورد معامله قرار گرفت و در نهایت در آخرین روز هفته گذشته با افت قیمت به ارزش یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان رسید.

اختلاف قیمت هفته گذشته نشان می دهد سکه بهار آزادی افزایش قیمت ۴۴ هزار تومانی داشته است.

سکه امامی در ابتدا هفته به ارزش یک میلیون و ۵۱۰ هزار تومان معامله شد و در روز دوم با رشد قیمت به رقم یک میلیون و ۵۲۰ هزار تومان رسید، در روز دوشنبه و سومین روز از هفته با ادامه رشد قیمت در رقم یک میلیون و ۵۳۷ هزار تومان فروخته شد. پس از آن با ادامه جهش قیمت در روز سه شنبه به ارتفاع یک میلیون و ۵۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان رسید، در تاریخ نهم اسفند ماه و در ادامه روند قبلی به رقم یک میلیون و ۵۵۵ هزار تومان رسید و در نهایت در آخرین روز قیمت گذاری و با افت جزئی قیمت در رقم قیمت یک میلیون و ۵۵۰ هزار و ۳۰۰ تومان مورد معامله قرار گرفت.

اختلاف قیمت ها نشان دهنده افزایش ۴۰ هزار و ۳۰۰ تومانی قیمت سکه امامی در طول هفته گذشته بوده است.

منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات