صنعت کار » نوروز 97 با قطار گردشگری شمال رجا

نوروز ۹۷ با قطار گردشگری شمال رجا

در سفرهای نوروزی سال 97، قطار گردشگری رجا تهران-سوادکوه و بالعکس در مسیر شمال پذیرای علاقه‌مندان به گردشگری است.

به گزارش صنعت کار،اظهار کرد: قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران (ریل باس ارم) همزمان با آغاز سفرهای نوروزی، روزهای سوم، نهم، دهم، دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه ۱۳۹۷ آماده پذیرایی از علاقه‌مندان به گردشگری است.

مدت زمان حدودی سفر با قطار گردشگری یاد شده ۱۶ ساعت بوده که ساعت ۰۷:۲۵ صبح روزهای یاد شده از مبدأ تهران حرکت کرده و در طول مسیر در مناطق بنکوه، سيمين دشت (مسير برگشت)، روستاي شوراب، پل ورسک و سوادکوه توقف می‌کند.

برنامه حرکت این قطار بعد از ایام پیک نوروز ۱۳۹۷ بصورت معمول در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته مطابق با برنامه و پذیرایی اشاره شده خواهد بود.
بهای بلیت تک نفره قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران (رفت و برگشت) با پذیرایی (صبحانه، نهار و عصرانه) و راهنمای تور و بیمه مسافران، به مبلغ ۱۷۰ هزار تومان برای افراد بزرگسال و ۸۵ هزار و ۵۰۰ تومان برای کودکان (۲ تا ۱۲ سال) می باشد، ولی برای خریدهای گروهی تخفیف‌های ویژه ای در نظر گرفته می شود.

علاقه‌مندان به سفر با قطار گردشگری تهران-سوادکوه-تهران می توانند برای خرید بلیت از طریق کلیه آژانس های سطح کشور و همچنین از طریق سایت شرکت رجا به نشانی www.raja.ir و در بخش گردشگری با انتخاب مبدأ “تهران” و مقصد “پل سفید” و انتخاب روزهای ایام پیک در فروردین ۱۳۹۷ یا روزهای پنج شنبه و جمعه برای بعد از این ایام اقدام کنند.

فروش تلفنی نیز از طریق سامانه ۱۵۳۹ رجا، قابل انجام است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات