صنعت کار » برگزاری اولین میز ساخت داخل صنعت فولاد با کاهش ارزبری ۵۰۰ میلیون یورویی

برگزاری اولین میز ساخت داخل صنعت فولاد با کاهش ارزبری ۵۰۰ میلیون یورویی

در حاشیه دومین‌ جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، اولین میز ساخت داخل صنعت فولاد با کاهش ارزبری ۵۰۰ میلیون یورویی برگزار شد.

به گزارش صنعت کار،‌ در این‌ میز قرارداد ساخت ریل راه آهن به ارزش ۱۲ میلیون یورو میان وزارت راه و شهرسازی و شرکت ذوب آهن اصفهان امضا شد.

در چارچوب این قرارداد، قرار است که ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن ریل راه آهن برای راه اهن اردبیل میانه در بازه زمانی یکساله ساخته بشود.

در ادامه، قرارداد ساخت ۸۰۰ تن ریل مترو میان شرکت مترو تهران و شرکت ذوب آهن اصفهان به مدت یکسال نیز به امضای طرفین رسید و مبادله شد.

کاهش ارزبری این قرارداد یک میلیون یورو است.

همچنین تفاهم نامه ساخت ریل مترو برای شرکت متروی اصفهان نیز بین این شرکت و ذوب آهن اصفهان‌ در این‌میز به امضای طرفین رسید.

در ادامه این‌میز، قرارداد سه جانبه میان فولاد اکسین، فولاد اصفهان و لوله سازی اهواز به ارزش ۳۱۵ میلیون یورو برای ساخت ۳۵۰ هزار تن ورق x70 به امضای طرفین رسید.

همچنین تفاهم نامه ساخت ۲۵ هزار تن ورق ضد سایش به ارزش ۴۵ میلیون یورو میان خانه معدن ایران و فولاد اکسین امضا شد.

در ادامه، تفاهم نامه ساخت ۹ دستگاه کمپرسور به ارزش ۴۰ میلیون یورو میان شرکت ملی فولاد ایران و شرکت توربین سازی خاورمیانه امضا شد.

همچنین قرارداد راه اندازی خط تولید کنسانتره یک میلیون تنی میان گهر روش سیرجان و کنسرییوم مشترک با کاهش ارزبری ۱۰ میلیون یورویی نیز در این میز به امضا رسید.

 

منبع: شاتا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات