صنعت کار » معرفی ایده های برتر ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی در “اینوماین 2”

معرفی ایده های برتر ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی در “اینوماین ۲”

ایده های برتر ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی هفته آینده در جشنواره اینوماین2 معرفی می شوند.

به گزارش صنعت کار، به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی( اینوماین ۲) در ۳ بخش اصلی برگزاری مسابقه ایده، نمایشگاه توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و برگزاری پنل های تخصصی و ارائه نیازهای فناوارنه از پنجم تا هفتم بهمن ماه ۹۸ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به نشانی تهران، تقاطع بزرگراه کردستان وخیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی پلاک ۲۴ برگزار خواهد شد. در این جشنواره ایده های برتر ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی معرفی خواهند شد.

محورهای مسابقه ایده شامل مبانی و فناوری‌های نوین معدن (اکتشاف، استخراج و فرآوری) و صنایع معدنی، مدیریت انرژی و آب در معدن و صنایع معدنی، مدیریت و بازاریابی (فروش محصولات معدن و صنایع معدنی) و فناوری‌های نوین پشتیبانی از زنجیره معدن و صنایع معدنی (مدیریت معدن، لجستیک، حمل و نقل و …) است.

مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معدن و صنایع معدنی (سیستم‌ها، تجهیزات، خدمات و ….)،کاربردهای جدید مواد معدنی و محصولات نوین حوزه معدن و صنایع معدنی و مدیریت باطله معادن و صنایع معدنی و استحصال آن نیز از دیگر محورهای مسابقه ایده هستند.

نمایشگاه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان

زمان برگزاری نمایشگاه توانمندی شرکت های دانش بنیان در روزهای دوم و سوم جشنواره (۶ و ۷ بهمن ماه ۱۳۹۸) است. همچنین پنل های تخصصی و ارائه نیازهای فناورانه نیز ۷ بهمن ماه ۹۸ برگزار خواهند شد.

هدف از برگزاری این جشنواره افزایش سهم اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی، تهییج و ترغیب فناوران و نوآوری دانشگاه و صنعت به ایده‌پردازی، ارایه توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و بهره‌مندی از ظرفیت آن‌ها و نیز جستجو و تجمیع نیازهای فناورانه بخش معدن و صنایع معدنی و ارایه راهکارهای نوآورانه است.

علاوه بر این، ترغیب به نهادسازی در تامین منابع مالی ایده‌های معدن و صنایع معدنی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های حمایتی موجود در دستگاه‌های اجرایی مرتبط و همگرایی و همنشینی بازیگران چندسویه اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی از دیگر اهداف برگزاری اینوماین ۲ هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات