صنعت کار » بازدید مدیرعامل شرکت بیمه دی از شعبه کیش

بازدید مدیرعامل شرکت بیمه دی از شعبه کیش

محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی صبح امروز ضمن بازدید از شعبه کیش، با همکاران و شبکه فروش این شعبه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صنعت کار، در این نشست که با حضور همکاران و شبکه فروش شعبه کیش برگزار شد مدیرعامل بیمه دی با اشاره به موفقیت های اخیر شرکت بیان کرد: نتایج مثبتی که اخیرا کسب شده، نتیجه همدلی، همفکری و تلاش همه ارکان سازمان است. انسجام سازمانی و کار تیمی که به عنوان فرهنگ سازمانی در شرکت جریان دارد، اهداف ترسیم شده و افق مورد انتظار را محقق خواهد کرد و اعتقادم بر این است که کار تیمی ثمره ای جز موفقیت ندارد.
محمدرضا کشاورز در ادمه افزود: از نظر عملکرد و نتایج نه ماهه سال جاری شرکت بیمه دی به عنوان سودآورترین شرکت صنعت بیمه کشور شناخته شد در حالی که صورت های مالی این شرکت یکی از با کیفیت ترین و شفاف ترین سودها در عملیات بیمه گری را شناسایی کرده است.
وی همچنین بیان کرد: در روزهای گذشته نیز بیمه دی توانست در شاخص های فروش و بهره وری در بیست و دومین همایش شرکت های برتر ایران رتبه برتر را کسب نماید.
مدیرعامل شرکت بیمه دی با اشاره به برنامه های شرکت عنوان کرد: د‌ر مدل و بوم کسب و کاری که در بیمه دی داشتیم در سال ۹۸ توانستیم طبق برنامه، روند موفقیت ها را دنبال و هدفمند تر فعالیت کنیم.
وی در ادامه ضمن اشاره به اهمیت شبکه فروش تصریح کرد: در شرایط فعلی مهم ترین کانال فروش شرکت های بیمه نمایندگان آن هستند و در واقع هر برنامه ریزی هم داشته باشیم بدون شبکه فروش دقیق و منسجم نمی توانیم اهداف مورد نظر را تامین نماییم. در مقابل نیز با تفویض اختیار و کمیته های بهبودی که در شرکت تشکیل داده ایم دغدغه ها و چالش های نمایندگان را بررسی می کنیم و در صدد پاسخ گویی به آن ها هستیم.
در پایان این نشست همکاران و نمایندگان شعبه کیش به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات