صنعت کار » «فملی» در آستانه ثبت فروش 20 هزار میلیارد تومانی در سال/ رشد 163 درصدی فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل

خبر خوش مدیرعامل شرکت مس برای سهامداران فلز سرخ؛

«فملی» در آستانه ثبت فروش ۲۰ هزار میلیارد تومانی در سال/ رشد ۱۶۳ درصدی فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل

دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران در دی ماه موفق به فروش 2722 میلیارد تومانی شد که با این میزان فروش از ابتدای سال جاری تا کنون فروش بیش از 18 هزار میلیارد تومانی را به ثبت رسانده است.

به گزارش صنعت کار، به گفته سعدمحمدی ثبت این میزان فروش در شرایطی که از یک سو شاهد شدت یافتن تحریم‌ها و از سوی دیگر شاهد کاهش ۴۰۰ دلاری قیمت جهانی مس نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم کار دشواری بود که با یک برنامه‌ریزی قوی در صنعت مس محقق شد.

وی با اشاره به رشد ۶ برابری فروش شرکت مس در دی‌ماه ۹۸ نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزود: همچنین، مقایسه فروش ۱۰ ماهه سال جاری شرکت مس با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده رشد ۱۶۳ درصدی است.
مدیرعامل شرکت مس با تأکید بر اینکه در سال جاری برای اولین‌بار در تاریخ صنعت مس کشور، شاهد پیشی گرفتن فروش محصولات شرکت مس از میزان تولید هستیم گفت: این موضوع نشان‌دهنده این است که شرکت مس از نظر فروش مشکلی ندارد و مازاد نیاز داخل را می تواند حتی در شرایط سخت تحریم به فروش برساند. بنابراین باید هر چه سریع‌تر و مطابق با الگوی افزایش تقاضای جهانی تا ۴ سال آینده فرصت‌های تولیدی خود را افزایش دهد.

 

منبع: مس پرس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات