صنعت کار » نوروز 97 با قطار گردشگری راه ابریشم تهران-سرخه

نوروز ۹۷ با قطار گردشگری راه ابریشم تهران-سرخه

شرکت حمل و نقل ریلی رجا در ایام نوروز 97 با قطارهای گردشگری در مسیرهای متفاوت پذیرای مسافران و گردشگران ریلی است.

به گزارش صنعت کار، معاون اجرایی شرکت رجا با اعلام این خبر افزود: قطارهای گردشگری شرکت رجا در مسیرهای تهران-شمال و تهران-سرخه پذیرای هموطنان گرامی برای سفر و بازدید همزمان از جاذبه های طبیعی و ریلی کشور است.

محمدرضا شناسنده گفت: علاوه بر قطار گردشگری شمال در مسیر تهران- سواد کوه، این شرکت اولین سفر یک روزه کویری را در تاریخ ۹ فروردین ماه با قطار گردشگری راه ابریشم در مسیر تهران-سرخه برگزار خواهد کرد.

وی اظهار داشت: در این سفر یک روزه بازدید از کاروانسرای دوران صفویه، کمپ کویری بیابانک، اجرای زنده موسیقی اقوام و تفریحات متنوع کویری برای گردشگران برنامه‌ریزی شده است.

شناسنده گفت: تور مذکور از ساعت ۷ صبح آغاز و ساعت ۲۱ با ورود به ایستگاه راه آهن تهران به پایان رسیده، ضمن این که در این قطار، پذیرایی کامل شامل: صبحانه، ناهار محلی و میان وعده از مهمانان به عمل می آید.

معاون اجرایی شرکت رجا افزود: علاقه‌مندان به سفر با این قطار می توانند برای خرید بلیت از طریق کلیه نمایندگی های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور همچنین سایت شرکت رجا به نشانی www.raja.ir در بخش گردشگری با انتخاب مبدأ “تهران” و مقصد “بیابانک” و انتخاب روز ۹ فروردین اقدام کنند.
وی اظهار داشت: فروش بلیت این قطار از طریق تلفن نیز با شماره گیری ۱۵۳۹ (سامانه ارتباط با مشتریان رجا) به صورت شبانه روزی و از سراسر کشور امکان پذیر است.

معاون اجرايي شرکت حمل و نقل ریلی رجا خاطر نشان كرد: هموطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارهای گردشگری، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و … می توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا با تلفن ١٥٣٩ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات