صنعت کار » خریداری 1100 تن میوه برای شب عید استان سمنان/ افزایش نظارت ها بر بازار

رئیس سازمان صمت سمنان خبر داد:

خریداری ۱۱۰۰ تن میوه برای شب عید استان سمنان/ افزایش نظارت ها بر بازار

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه افزایش نظارت‌ها بر بازار شب عید در دستور کار است، گفت: در این راستا خریداری یک هزار و ۱۰۰ تن میوه پیش‌بینی شده است.

به گزارش صنعت کار،‌ بهروز اسودی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان بابیان اینکه در خصوص تأمین کالاهای اساسی در استان مشکلی وجود ندارد، ابراز داشت: ذخیره کافی برای اقلام اساسی در انبارها موجود است و مردم نباید در این خصوص نگرانی داشته باشند.

وی بابیان اینکه یک هزار و ۱۰۰ تن میوه برای شب عید در استان سمنان خریداری خواهد شد، افزود: از این میزان ۷۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب مصوبه ستاد تنظیم بازار از مازندران و تهران به استان ارسال می‌شود.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان بابیان اینکه نظارت بر بازار شب عید افزایش خواهد یافت، ابراز داشت: گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج اتیکت قیمت، فروش جنس تاریخ گذشته، احتکار و غیره ازجمله مواردی است که بازرسان در تمامی شهرستان‌ها بازار را تحت نظر خواهند داشت.

اسودی ضمن بیان اینکه با موارد تخلف در صورت مشاهده به‌شدت برخورد و واحد صنفی پلمپ یا اخطاریه دریافت خواهد کرد، اضافه کرد: در خصوص کالاهایی نظیر مرغ و تخم‌مرغ با توجه به اینکه بیش از نیاز در استان تولید می‌شود لذا نباید از نرخ مصوب فراتر روند.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات